DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
ProSupps - Vanish Powder 120G
  • ProSupps - Vanish Powder 120G
  • ProSupps - Vanish Powder 120G

ProSupps - Vanish Powder 120G

31,00 €

ProSupps - Vanish Powder 120G

Vanish je nový práškový termogénny prostriedok, ktorý dodáva intenzívnu energiu, sústredí sa a zvyšuje stratu kalórií počas celého dňa.

Dokonale motivuje telo k zvýšeniu kalorickej spotreby počas tréningu a dní bez fyzickej aktivity.

ProSupps - Vanish Powder 120G

ProSupps -

31,00 €
Množstvo :
Skladom

 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

ProSupps - Vanish Powder 120G

Vanish je nový práškový termogénny prostriedok, ktorý dodáva intenzívnu energiu, sústredí sa a zvyšuje stratu kalórií počas celého dňa.

Dokonale motivuje telo k zvýšeniu kalorickej spotreby počas tréningu a dní bez fyzickej aktivity.

Pokročilý vzorec poskytuje množstvo výhod, od získavania energie počas dňa až po väčšie sústredenie a lepšiu náladu. Patentované vzorce ako: TeaCrine® a KinetIQ® Citrus Aurantium primerane zintenzívňujú proces termogenézy a umožňujú vám rýchlejšie dosiahnuť vysnívanú postavu. Tento doplnok sa odporúča používať u mužov a žien.

Kombinuje ingrediencie termogenézy a posilňovača nálady. Doplnok na spaľovanie tukov je navrhnutý tak, aby zintenzívnil odbúravanie tukov a kontroloval vašu chuť do jedla vo vhodnej práškovej forme. Silný vzorec obsahujúci dokonalú rovnováhu medzi termogénnymi prísadami a zložkami znižujúcimi chuť do jedla. Je to tiež skvelá podpora pre tréning, keď potrebujete sústredenie a motiváciu.

Taurín - táto aminokyselina zvyšuje vytrvalosť tela a pôsobí proti príznakom únavy a tiež zlepšuje našu koncentráciu. Taurín umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu regeneráciu po tréningu. Ďalšou dôležitou vlastnosťou tejto aminokyseliny je to, že redukuje negatívne účinky stresu, zatiaľ čo sme pri redukcii a dodržiavame diétu s nízkym obsahom sacharidov. Taurín je tiež antikatabolický a podporuje transport kreatínu.

N-Acetyl L-tyrozín - acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozínu. Bežný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť k zníženej biologickej dostupnosti. Acetylácia zvyšuje rozpustnosť a stabilitu niektorých aminokyselín. N-acetyl-L-tyrozín podporuje funkciu mozgu podporou syntézy katecholamínov norepinefrínu a dopamínu (neurotransmiterov).

Bezvodý kofeín - je bezvodá forma kofeínu zo skupiny organických zlúčenín. Blokuje receptory adenozínu v mozgu, čo znižuje pocit únavy počas tréningu. Vďaka svojmu termogénnemu účinku efektívne spaľuje tuky a zlepšuje metabolizmus.

Dicafeine Malát - stimuluje centrálny nervový systém a vegetatívne centrá: dýchací, vazomotorický a blúdivý nerv. Má tiež vynikajúci termogénny účinok a premieňa kalórie na teplo, čím výrazne zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Rovnomerne stimuluje mozgovú kôru, čo znamená zvýšenie efektívnosti myslenia a predchádzanie únave. Znižuje riziko rakoviny pečene a hrubého čreva a stimuluje uvoľňovanie mastných kyselín do krvi. Preto sa považuje za jednu zo zložiek, ktoré urýchľujú chudnutie.

TeaCrine - Theacrin je alkaloid, ktorý je štrukturálne príbuzný kofeínu a tiež aktivuje podobné signálne dráhy. V prírodných podmienkach sa theacrin najpravdepodobnejšie syntetizuje z kofeínu a potom sa skladuje. Predpokladá sa, že je najkoncentrovanejší v čínskom čaji Camallia sinensis, kde sa vyskytuje spolu s kofeínom a teobromínom. Táto látka účinne zvyšuje hladinu energie v tele a jej pôsobenie je veľmi podobné ako pri kofeíne, s tým rozdielom, že účinkuje oveľa dlhšie, vykazuje pomalšie zvyšovanie tolerancie a nespôsobuje nepríjemné účinky. Látka navyše nezvyšuje krvný tlak.

Acetyl L-karnitín HCL - hrá veľmi dôležitú úlohu pri výrobe metabolickej energie získavanej z mastných kyselín aj z ďalších substrátov, ako sú ketolátky, pyruváty alebo aminokyseliny. Acetyl L-karnitín tým, že dodáva telu ďalšie acetylové zvyšky, pozitívne ovplyvňuje činnosť nervového systému, zvyšuje hladinu neurotransmiteru acetylcholínu. Aktívne sa podieľa na metabolizme tukov v našom tele. Dôležité je, že zvyšuje podiel tukov v energetických procesoch tela, čím šetrí ďalšie substráty, ako je glykogén alebo aminokyseliny.

Fumarát L-karnitínu - Fumarát L-karnitínu zlepšuje energetický metabolizmus transportom mastných kyselín do mitochondrií.

L-karnitín tartrát - kombinácia L-karnitínu a L-tartrátu do jednej molekuly, ktorá obmedzuje poškodenie anabolických receptorov. LCLT zvyšuje absorpciu testosterónu pomocou neho na tvorbu svalovej hmoty. Účinne podporuje rast svalov a je zodpovedný za ich vytrvalosť.

ALA - prírodná organická zlúčenina zo skupiny karboxylových kyselín, ktorá hrá dôležitú úlohu pri odstraňovaní voľných radikálov a má tiež schopnosť chelatovať ióny kovov, čo uľahčuje proces odstránenie ťažkých kovov z tela. Kyselina alfa-lipoová aktívne podporuje chudnutie, ktoré prispieva k chudnutiu nadmerných kilogramov, ďalej obmedzuje nadmernú chuť do jedla a nekontrolované záchvaty hladu.

Garcinia Cambogia - inhibuje proces lipogenézy (tvorba tuku z uhľohydrátov a bielkovín), čím znižuje hromadenie nepotrebného tuku. Zvyšovaním zdrojov glykogénu znižuje chuť do jedla, čo je veľmi často príčinou zlyhania všetkých druhov stravovacích plánov. Vykazuje katabolické vlastnosti proti tukom a antikatabolické vlastnosti proti bielkovinám, čo pomáha dosiahnuť štíhlejšiu a svalnatejšiu postavu.

Výťažok z goji Berry - Používanie goji môže zvýšiť vašu celkovú hladinu energie a vytrvalosti a pomôcť v boji proti únave a vyčerpaniu. Majú výrazný vplyv na krvný obeh v tele. Pretože nedostatok prietoku krvi je jednou z hlavných príčin sexuálnej dysfunkcie a nedostatku sexuálnej vytrvalosti, ich ovocie sa široko používa ako alternatívna medicína na pomoc ľuďom bojujúcim s týmto typom problému.

Extrakt z kakaa - inhibíciou fosfodiesterázy degradujúcej cAMP zvyšuje jej koncentráciu, čím udržuje jasnosť myslenia a podporuje proces lipolýzy, vďaka čomu zvyšuje zásobu ľahko dostupných zdrojov energetického substrátu. . Theobromín tiež ovplyvňuje relaxáciu krvných ciev a znižuje krvný tlak.

Malinový ketón - hlavnou vlastnosťou malinových ketónov je ich vplyv na chudnutie. Funguje to ako termogénny prostriedok - zvyšuje telesnú teplotu. Spaľuje tuky - podobne ako L-karnitín a iná termogénna látka. Spôsobuje uvoľňovanie norepinefrínu, čím zahrieva telo a zvyšuje lipolýzu. Znižuje tiež absorpciu tukov, takže sú vynikajúce na udržanie hmotnosti po chudnutí a zastavenie jojo efektu.

Výťažok zo zelenej kávy - zelená káva obsahuje kyselinu chlorogénovú a kofeín. Kyselina chlorogénová vykazuje synergizmus s kofeínom a veľmi silno zvyšuje jeho aktivitu proti tukom. Takže používaním zelenej kávy dosiahneme oveľa silnejší účinok pri spaľovaní tukov a zároveň do tela vpustíme oveľa menej kofeínu. Extrakt zo zelenej kávy zlepšuje metabolizmus a reguluje metabolizmus inzulínu, čo sa prejaví aj znížením chuti do jedla (znížená chuť do jedla).

Koreňový extrakt z púpavy - Púpava je veľmi silné diuretikum (dehydratujúca látka). Je to najsilnejšia bylina, ktorá pomáha zbaviť sa podkožnej vody. Okrem toho sa mu pripisujú detoxikačné a čistiace vlastnosti a urýchľuje metabolizmus. Jeho koreň obsahuje veľa minerálnych solí, najmä draslík, organické kyseliny, steroly, inulín a cholín.

Extrakt zo zeleného čaju - Katechíny v zelenom čaji inhibujú enzým nazývaný katechol O-metyltransferáza alebo COMT, ktorý skutočne odbúrava hormón spaľujúci tuky noradrenalín. Pretože zelený čaj je bohatý na katechíny, pomáha zvyšovať hladinu norepinefrínu, udržiavať ho zvýšený a predlžovať termogenézu. Ukázalo sa tiež, že existuje synergická interakcia medzi kofeínom v zelenom čaji a katechínmi (najmä EGCG) v zelenom čaji, čo zvyšuje využitie kalórií v tele ako energiu. Okrem toho sa zistilo, že kombinácia kofeínu a EGCG v zelenom čaji významne zvyšuje pokojovú rýchlosť metabolizmu.

Extrakt Kinetiq Citrus Aurantium - patentovaná receptúra ​​z horkého pomaranča. Rastlina bohatá na synefrín (má štruktúru podobnú efedrínu). Získava sa prírodným spôsobom z nezrelých citrusových plodov, napr. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Táto látka je prírodnou náhradou efedrínu. Stále viac sa pridáva do liekov a doplnkov výživy určených pre športovcov a ľudí s nadváhou. Táto zlúčenina podporuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a súčasne zvyšuje duševnú a fyzickú aktivitu. Synefrín zvyšuje krvný tlak a ovplyvňuje srdcový výdaj. Rozširuje priedušky, uľahčuje dýchanie, účinne prečisťuje dutiny a zlepšuje pohodu.

Dávka :

1 odmerka denne.