DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl
  • Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl
  • Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl

Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl

19,90 €

Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl

  • Prírodná DIURETICKÁ formula
  • Odstraňuje prebytočnú vodu z tela
  • Znižuje nadúvanie
  • Kľúčový doplnok pre zdravie
  • Bezpečné užívanie a záruka kvality
  • Pre mužov aj pre ženy
Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl

Nutrex - Lipo 6

19,90 €
Množstvo :
Skladom

 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Nutrex - Lipo 6 Black DIURETIC 80 kapsúl

LIPO6 BLACK DIURETIC je rýchlo pôsobiace diuretikum, ktoré pomáha odstraňovať prebytočnú vodu z tela. To môže znížiť nadúvanie a zlepšuje definíciu podporou podkožnej straty vody. LIPO6 BLACK DIURETIC je skvelou voľbou, ako sa rýchlo zbaviť tohto jemného, ​​nafúknutého vzhľadu pred tým, ako sa ocitnete na pódiu, na pláži, priprave na fotenie alebo ak chcete jednoducho vyzerať čo najlepšie na víkend v klube. Podporuje tiež zdravú rovnováhu tekutín z pridaných kľúčových elektrolytov, ako je horčík a draslík. Udržiavanie zdravej rovnováhy tekutín pri uvoľňovaní prebytočnej vody je rozhodujúce pre udržanie svalovej sily a plnosti. LIPO6 BLACK DIURETIC bol vyvinutý tak, aby pracoval bezpečne a efektívne pre mužov aj ženy.

VEDA V RÁMCI LIPO-6 BLACK DIURETIC

EXTRAKT DANDELION ROOT

Púpava-koreň je kvitnúca rastlina, ktorá sa používa namiesto mnohých syntetických diuretík pre svoju preukázanú schopnosť posilniť vylučovacie a detoxikačné funkcie organizmu, ako je nadmerné zadržiavanie vody a nadúvanie. Robí tak bez akéhokoľvek sprievodného úbytku minerálov a púpavy samotné sú v skutočnosti s vysokým obsahom draslíka.

HORSETAIL EXTRACT

Táto bylina sa datuje do starovekej rímskej a gréckej doby. Bolo preukázané, že bezpečne pomáha a zlepšuje prietok vody, ako aj frekvenciu. Existujú pozitívne štúdie porovnávajúce extrakt z prasličky s bežnými syntetickými diuretikami a tie tiež vykazovali minimálnu stratu elektrolytov v porovnaní so syntetickými alternatívami.

EXTRAKT OXYSTELMA ESCULENTUM

Veda ukázala, že táto prírodná ajurvédska bylina funguje ako veľmi účinné diuretikum. Výskum preukázal, že vyvoláva dlhotrvajúci diuretický účinok a frekvenciu močenia až 24 hodín po požití.

UVA URSI

To je ďalší prírodný list rastliny. Má dlhú históriu v bylinnej medicíne ako bezpečné a šetrné diuretikum, ktoré môže pomôcť zbaviť sa vody a ďalej znížiť nadúvanie. Za zmienku stojí synergický účinok tejto zlúčeniny s výťažkom púpavy vo výskume vo vzťahu k funkcii močových ciest.

PARSLEY POWDER

Petržlen je ďalšia dobre skúmaná zlúčenina, ktorá pomáha zvyšovať proces prirodzenej diurézy. Petržlen tiež prejavuje svoje účinky bez toho, aby sa vyčerpali naše prirodzené hladiny elektrolytov, čím sa zhoršuje účinok na funkciu obličiek ako syntetické alternatívy. †

ELECTROLYTE COMPLEX

Hoci LIPO-6 BLACK DIURETIC využíva iba prírodné zložky, ktoré nevyvolávajú škodlivé účinky na prirodzené hladiny elektrolytov v tele, ako sú bežné syntetické alternatívy, pridali sme aj ďalší horčík a draslík. To zahŕňa vysoko biologicky dostupný glycinát draselný.