DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Metabolic Nutrition - E.S.P 300g
  • Metabolic Nutrition - E.S.P 300g
  • Metabolic Nutrition - E.S.P 300g

Metabolic Nutrition - E.S.P 300g

Metabolic Nutrition - E.S.P 300g

Metabolic Nutrition E.S.P.® 300g (Energy Stimulant Pre-Workout) je najefektívnejší, vysokoenergetický, rýchlo pôsobiaci stimulant pred tréningom na trhu. E.S.P. ponúka sústredenie pri cvičení a výbušnú silu v každej jednej odmerke.

Metabolic Nutrition - E.S.P 300g

Metabolic

Výber príchute :
Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Dávkovanie:

Vzhľadom na silu E.S.P. Pre-Workout, prosím, posúdte svoju toleranciu spočiatku užívaním iba 1 porcie malej odmerky s 150ml - 200ml  vody 15 minút pred tréningom. Po zhodnotení Vašej tolerancie, ak budete potrebovať ďalšiu energetickú stimuláciu, môžete zvýšiť na 2  malé odmerky s 300ml vody . Pre extrémnu  energiu pre pokročilých športovcov alebo osoby tolerantné k vysokoenergetickým stimulanciam, môžete užiť 1 veľkú odmerku s 400ml  vody. Neprekračujte jednu veľkú dávku počas 24 hodín. Neužívajte 4 hodiny pred požadovaným spaním.

Upozornenie:

E.S.P. je silný doplnok s vysokým obsahom stimulantov, ktorý vám poskytuje maximálnu dávku kofeínu a stimulancií len v jednej veľkej odmerke. Neprekračujte 1 veľkú odmerku, odporúčané dávkovanie za 24 hodín. Tým sa nezlepšia výsledky a spôsobia nepriaznivé účinky na zdravie. Jeden veľká odmerka E.S.P. obsahuje 500 mg kofeínu, čo je viac ako tri šálky kávy. Nepoužívať, ak ste mladší ako 18 rokov alebo starší. Neužívajte so žiadnym iným stimulantom alebo doplnkom proti strate hmotnosti alebo akýmkoľvek predpisom alebo liekom. Nepoužívať u tehotných alebo dojčiacich žien alebo osôb, ktoré majú už existujúci zdravotný stav, vrátane, ale bez obmedzenia na: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, mozgovú príhodu, ochorenie srdca / obličiek / pečene / štítnej žľazy, záchvatové poruchy , psychiatrické problémy, cukrovka, citlivosť na stimulanty alebo alergie, zápal prostaty, alebo pri užívaní akéhokoľvek iného lieku (ako napríklad inhibítor MAO alebo SSRI). Ak pocítite rýchly srdcový tep, závraty, silnú bolesť hlavy, dýchavičnosť alebo iné podobné príznaky, okamžite prestaňte používať a okamžite privolajte lekára alebo kvalifikovaného zdravotníckeho pracovníka. Tento produkt je určený len pre zdravé osoby. Spotrebiteľ preberá úplnú zodpovednosť za tento výrobok, ak sa používa spôsobom, ktorý nie je v súlade s pokynmi na obale. Nepoužívajte na redukciu hmotnosti. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.