DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Swiss Pharmaceuticals - Yohimbine HCL 100 kapsúl
  • Swiss Pharmaceuticals - Yohimbine HCL 100 kapsúl
  • Swiss Pharmaceuticals - Yohimbine HCL 100 kapsúl

Swiss Pharmaceuticals - Yohimbine HCL 100 kapsúl

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine HCL 100 kapsúl

Yohimbín od spoločnosti Swiss Pharmaceuticals je mimoriadne silný a dlhotrvajúci spaľovač tukov !

Počet dávok v balení: 100 dávok / 10 mg / 100 kapsúl

Swiss Pharmaceuticals - Yohimbine HCL 100 kapsúl

Swiss

Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine

Yohimbe je populárny výživový a športový doplnok vyrobený z kôry afrického vždyzeleného stromu yohimbe. Účinná látka Yohimbín je alkaloid, ktorý sa prirodzene vyskytuje na stromoch. Obyvatelia Afriky používali túto látku ako prostriedok na zlepšenie sexuálnej aktivity a afrodiziakum. V poslednej dobe je yohimbín tiež známy a obľúbený medzi kulturistami a silovými športovcami - hlavne vďaka vlastnostiam spaľovača tukov. Spoločnosť Yohimbe využíva rôzne spôsoby liečby, ako je erektilná dysfunkcia, až po podporu chudnutia .

V spoločnosti Swiss Pharmaceuticals je Yohimbín vo forme kapsúl, pričom v každej kapsule je 10 mg vysoko kvalitného yohimbínu . Mnoho ľudí verí, že yohimbín blokuje receptory v tele, ktoré sa nazývajú alfa-2 adrenoreceptory. Tieto receptory hrajú dôležitú úlohu pri inhibícii erekcie. Preto sa o yohimbíne hovorí, že pomáha zmierňovať erektilnú dysfunkciu blokovaním receptorov, ktoré sú zodpovedné za prevenciu erekcie. Yohimbín môže tiež podporovať uvoľňovanie oxidu dusnatého . To vedie k rozšíreniu krvných ciev a zvýšeniu prietoku krvi do pohlavných orgánov.

Alfa-2 adrenoreceptory tiež blokujú uvoľňovanie noradrenalínu a adrenalínu. Ak je tento receptor blokovaný, produkuje sa viac noradrenalínu a adrenalínu. To vedie k zvýšenej termogenéze a zvýšenému odbúravaniu telesného tuku .

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine je preto silný spaľovač tukov a zároveň podporuje vaše libido - ideálne pre všetkých fanúšikov fitnes, kulturistov a silových športovcov.

Swiss Pharmaceuticals Yohimbine použitie:

Dávkovanie
Užívajte 1 - 2 kapsuly denne.

Pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok by mali konzumovať iba zdraví dospelí starší ako 18 rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.


Swiss Pharmaceuticals Yohimbin zloženie :

Veľkosť dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 100 dávok
Balenie: 100 kapsúl

  • Yohimbin: 10 mg

*% RDA = percento odporúčaného denného príjmu (na základe dennej potreby 2 000 kalórií)