DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
San - Testo Hardcore 90 tabliet
  • San - Testo Hardcore 90 tabliet
  • San - Testo Hardcore 90 tabliet

San - Testo Hardcore 90 tabliet

19,90 €

San - Testo Hardcore 90 tabliet

Testo Hardcore sú steroidné saponíny prirodzene sa vyskytujúce prvky v doplnku Tribulus terrestris, ktoré pôsobia ako katalyzátor pre produkciu testosterónu.

San - Testo Hardcore 90 tabliet

San - Testo

19,90 €
Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

San - Testo Hardcore 90 tabliet

Testo Hardcore od spoločnosti san sú steroidné saponíny prirodzene sa vyskytujúce prvky v doplnku Tribulus terrestris, ktoré pôsobia ako katalyzátor pre produkciu testosterónu. To je dôvod, prečo každá dávka testo HARDCORE obsahuje 2 gramy tribulusu. Ostatné formule na trhu sú štandardizované na 45%, ale TESTO HARDCORE má minimálne 90% steroidných saponínov k dispozícii.
Spolu s testosterónom zosilňuje účinky Tribulusu, TESTO HARDCORE je obohatený o ZMA komplex. Tento pridaný komplex sa skladá z vitamínu B6, ktorý pomáha maximalizovať absorpciu, zinok má hlavnú úlohu, zabezpečuje bunečný rast a obnovu tkanív a oxid horečnatý na  udržiavanie správnej rovnováhy elektrolytov.

Dávkovanie:

Užívajte 3 tablety denne, ideálne s jedlom, Zapite dostatočným nožstvom vody

Zloženie:

uhličitan vápenatý, celulóza, kyselina stearová, oxid kremičitý, sodná soľ kroskarmelózy, hypromelóza ,Dextrín ,stearát horečnatý

Upozornenie:

Neprekračujte uvedenú odporúčanú dennú dávku. Doplnoky výživy by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Udržiavajte mimo dosahu malých detí. Tento výrobok nie je vhodný pre deti,tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia.