DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
German Pharmaceuticals - Epistane 60 kapsúl
  • German Pharmaceuticals - Epistane 60 kapsúl

German Pharmaceuticals - Epistane 60 kapsúl

Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou

German Pharmaceuticals - Epistane 60 kapsúl

German

Množstvo :
Skladom

 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Epistane

Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

Výsledky užívania Epistane sa odlišujú v závislosti od dávkovania, skúseností, diéty a množstva iných faktorov. Vykazuje vysoký vplyv na nárast čistej svalovej hmoty pri súčasnom znížení množstva tuku. Je tiež výborný do viaczložkových PH cyklov. V dostupných materiáloch sa najčastejšie stretávame s hmotnostným prírastkom 7 – 8 kg v priebehu jedného cyklu, pričom tuk sa zredukoval o 1 – 3 %. V cykloch, kde bol epistane zakomponovaný s viacerými PH sa udáva nárast až 10 – 12 kg svalov. Sú to impozantné čísla. Epistane v sebe nenesie minimálne riziko negatívnych účinkov, takže je ideálny prohormón pre vás.

Jednotlivá denná dávka je 20 – 30 mg denne rozdelená do 2 – 3 dávok, konzumované spolu s jedlom obsahujúcim tuk, po dobu asi 4 – 6 týždňov. Pre začiatočníkov sa odporúča  cyklus dlhý maximálne jeden mesiac. Pre náročnejších užívateľov je vhodné užívanie 40 mg po dobu celého cyklu. Pri kúpe produktu s obsahom epistane musíte mať na pamäti, že Epi má veľmi krátku životnosť. Je dobré ich ihneď po kúpe a otvorení balenia spotrebovať.

Benefity užívania epistane:

  • Silné anabolické účinky
  • Zabezpečuje nárast svalovej hmoty aj v období diéty
  • Zlepšuje syntézu bielkovín
  • Žiadne zadržiavanie vody
  • Silná anti-estrogénová zlúčenina
  • Ideálny produkt do tzv. rysovacieho obdobia

Výsledky užívania Epistane sa odlišujú v závislosti od dávkovania, skúseností, diéty a množstva iných faktorov. Vykazuje vysoký vplyv na nárast čistej svalovej hmoty pri súčasnom znížení množstva tuku. Je tiež výborný do viaczložkových PH cyklov.

PCT áno
Podpora činnosti pečene áno
Molekulová hmotnosť: 320.5
Vzorec: C20H30OS
Efektívna dávka (muži): 30 - 40 mg/deň
Efektívna dávka (ženy): nie je odporúčané
Half-Life: cca 6 hodín
Detekčná doba: neznáma
Anabolicko/androgénny pomer: 1,100/ 91


1caps. 20mg