DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Magnus Supplements - Tribulus Terrestris 180 kapsúl
  • Magnus Supplements - Tribulus Terrestris 180 kapsúl

Magnus Supplements - Tribulus Terrestris 180 kapsúl

Tribulus terrestris Magnus (400 mg v jednej kapsule), je efektívny a veľmi obľúbený stimulant pre prirodzené hladiny testosterónu u športovcov. Tribulus Terrestris Magnus Supplements 400 mg podporuje správnu hormonálnu aktivitu a sexuálnu funkciu! Tribulus Terrestris Magnus 400 mg podporuje udržanie svalového tonusu a energetických hladín vo vašom tele.  Je prírodný posilňovač testosterónu. Je to jedlo, ktorého pôvodom je výťažok z rastliny Tribulus Terrestris na maximalizáciu svalového rastu! Tribulus terrestris je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov (saponínov). Tieto steroidné saponíny (najmä Protodioscín) stimulujú endogénne androgénne hormóny.Uľahčuje rýchle zvýšenie svalovej hmoty. 

Magnus Supplements - Tribulus Terrestris 180 kapsúl

Magnus

Množstvo :
Skladom

 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Produkt Tribulus Terrestris Magnus Supplements 400 mg je afrodiziakum!
    
Prípravky Tribulus Terrestris Magnus 400 mg zvyšujú vaše libido!
    
Zvýšte hladinu testosterónu vďaka doplnkom Tribulus Terrestris Magnus 400 mg!
    
Testo Booster Tribulus Terrestris Magnus Suplement 400 mg zlepšuje vaše využitie!
    
Tribulus Terrestris Magnus Supplements 400mg prináša výdrž a vzrušenie!
    
Príjem Tribulus terrestris Magnus Supplements 400 mg má pozitívny dopad na životné FSH (folikuly stimulujúci hormón)!

Užívanie doplnku Tribulus Terrestris Magnus 400 mg má pozitívne účinky na reprodukčné funkcie!Vyšší život spermií ďakujeme Tribulus Terrestris Magnus Supplements 400 mg!Silnejší erekcie po Tribulus Magnus doplnky 400 mg užívať po 6-8 týždňoch.

 
Čo je Tribulus terrestris Magnus 400 mg:

V tropických a subtropických oblastiach Ázie, Afriky a južnej Európy Erdburzeldorn leží. Medzi športovcov, Tribulus terrestris (Tribulus terrestris Magnus doplnky 400 mg), je známa. Účinné zložky, známe ako saponíny z typu furostanol sa sústredí v extrakte Tribulus terrestris. V domovských krajín týchto bylinných Erdburzeldorns steroidy sú tradične po stáročia pre zvýšenie libida - použité - ako prírodné afrodiziakum.

Začala používať Tribulus terrestris Magnus doplnky 400 mg ako športovej výživy / doplnok stravy v Bulharsku. Vďaka svojmu úspechu bol Tribulus Terrestris odvtedy ponúkaný ako športový výživový výrobok. Tribulus Terrestris Magnus Supplements 400 mg je veľmi obľúbený u prírodných kulturistov. Tribulus terrestris Magnus doplnky 400 mg má niektoré vlastnosti, ktoré sú predmetom záujmu silových športovcov.

Účinok:

U športovcov a kulturistov s výcvikom cieľom budovanie svalov a sily zisky Testosterón je hlavný hormón. Testosterón je najsilnejším hormónom v tele, pokiaľ ide o budovanie svalov. Tribulus Terrestris Magnus doplnky 400 mg nie je žiadny priamy biologický predchodca testosterónu! ale príjem Tribulus terrestris Magnus Supplements 400 mg má pozitívny dopad na životné FSH (folikuly stimulujúci hormón) - majú produkciu testosterónu. ale mechanizmus účinku sa líši, napríklad pri robení testosterónu zosilňovača, ako je androstendiónu alebo DHEA!
Prípravky Tribulus Terrestris Magnus 400 mg Liečba:

Liek mierny príjem z Tribulus terrestris Magnus Doplatky 400 mg má tiež pozitívny vplyv na funkciu reprodukovanie. Pod Tribulus Magnus doplnky 400 mg príjem vedie k zvýšeniu spermatogenézy! Okrem toho by bolo možné preukázať, že spermie majú dlhšiu životnosť zároveň lepšej kvality pre pravidelnú mg dávky Tribulus Terrestris Magnus doplnky 400.


Tribulus Terrestris Magnus doplnky 400 mg - svalová konštrukcia a kulturistika:

Prírodné tréningové kulturisti dosiahnuť vynikajúce výsledky s využitím Tribulus terrestris Magnus Doplatky 400 mg. Krafsteigerung v použití Tribulus terrestris Magnus doplnkové krmivo 400 mg: Použitie Tribulus terrestris Magnus doplnky 400 mg môže zvýšiť hladinu testosterónu až o 72%. To znamená, že ste mali v tom čase až 72% môže vytvoriť viac energie.