DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • -2,00 €
  • Novinka
Magnus Supplements - Taurine 180 kapsúl 08/2019
  • Magnus Supplements - Taurine 180 kapsúl 08/2019
  • Magnus Supplements - Taurine 180 kapsúl 08/2019

Magnus Supplements - Taurine 180 kapsúl 08/2019

5,90 € 7,90 € Zľava 2,00 €

Magnus Supplements – Taurine 180 kapsúl

Bohatá intracelulárna aminokyselina v kostrovom svale a podobná kreatínu, čerpá vodu do svalových buniek a pôsobí ako volumizér buniek.

Magnus Supplements - Taurine 180 kapsúl 08/2019

Magnus

5,90 € 7,90 € Zľava 2,00 €
Množstvo :
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

 

Bezpečný nákup

 

Dodanie do 24. hod.

 

Pomoc s nákupom

Magnus Supplements – Taurine 180 kapsúl

Bohatá intracelulárna aminokyselina v kostrovom svale a podobná kreatínu, čerpá vodu do svalových buniek a pôsobí ako volumizér buniek. To zase priťahuje ďalšie živiny pre regeneráciu a rast, zvyšuje objem buniek a zvyšuje svalovú plnosť. A podobne ako kreatín, Taurín nie je prítomný v srvátkovom proteíne, zatiaľ čo všetky ostatné esenciálne a neesenciálne aminokyseliny sú.

  • Zlepšuje výkonnosť cvičenia
  • Podporuje energetický metabolizmus
  • Podporuje koncentráciu a koordináciu
  • Pomáha zabrániť strate svalov

Taurín je neesenciálna aminokyselina a stimulátor, ktorý pôsobí ako stimulátor mozgovej aktivity a podporuje nervový systém. Zlepšuje tým fyzickú a psychickú výkonnosť.oneskoruje únavu a vyčerpanie, urýchľuje vaše reakcie, zlepšuje koncentráciu a napodobňuje funkciu inzulínu, tlačí všetky aminokyseliny a esenciálne živiny do buniek a zvyšuje svalový rast. To zaisťuje lepšie použitie sacharidov s podobným mechanizmom ako pri inzulíne, bez zníženia hladiny cukru v krvi alebo hypoglykémie. Taurín čerpá glukózu a aminokyseliny do svalových buniek, čím urýchľuje regeneráciu po tréningu a obnovenie zásob energie. V kombinácii so sacharidmi (dextróza, maltodextrín) vytvára pocit bdelosti a zlepšuje schopnosť sústrediť sa. Užívanie taurínu počas tréningu umožňuje rýchlejší prenos sacharidov do svalových buniek, čo znamená viac energie.

Odporúčané dávkovanie: Ako doplnok výživy užívajte 3 kapsuly 30 minút pred tréningom. Alebo hneď po tréningu na podporu obnovy.

Upozornenie : Nie je určené na použitie osobami mladšími ako 18 rokov. Ak ste tehotná, dojčíte, máte známe zdravotné stavy (vrátane ochorenia obličiek alebo pečene) alebo užívate lieky na predpis alebo mimoburzové lieky, poraďte sa s lekárom pred použitím tohto výrobku.

Zloženie :

Veľkosť dávky: 3 kapsule

Počet dávok v balení: 60

Zloženie jednu dávku% D.V. *

Taurín 1500 mg

* Denná hodnota nie je stanovená

Ďalšie zložky: Želatína (kapsuly), magnéziumstearát