Magnus Supplements - 2ks Yohimbine Caffeine 90 kapsúl
Novinka

Magnus Supplements - 2ks Yohimbine Caffeine 90 kapsúl

Yohimbín + kofeín od Magnus Supplements je jednoduchý doplnok stravy.Je navrhnuté tak, aby vám pomohlo urýchliť vašu stratutuku! To sa robí pomocou doplnkov Yohimbine Caffeine Magnus, ktoré pomáhajú vášmu telu spáliť svoje zásoby tuku za energiu!

30,00 €
S DPH
 Skladom
 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
 • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

 • Vypálením tuku v bunke uvoľníte toľko energie do tela, že prejdete celým dňom plným energie. Zvyčajná únava a únava diéty už nie je problémom s doplnkami Yohimbine Caffeine Magnus! Váš metabolizmus je posilnený. Vaša chuť do jedla je potlačená. Geniálny mechanizmus v doplnkoch Yohimbine Caffeine Magnus, ktorý úspešne stráca / stráca váhu.

  Yohimbin a kofeínu má takmer neuveriteľné spaľovanie tukov efekt! Strata hmotnosti v problémových oblastiach funguje.

  Yohimbin je známy ako "problémových oblastiach spaľovač tuku", pretože to špecificky blokuje receptory alfa-2 sú prevažne umiestnené a vo vyššej koncentrácii v známych problematických zón. Tieto problémové oblasti sú napríklad spodnej časti brucha, zadku a späť, atď. Ostatné spaľovače nie sú tak účinné na problémové oblasti. Dôvodom je, že bežné spaľovače tukov nemôžu blokovať tieto alfa-2 receptory. Blokovanie týchto receptorov môže spôsobiť extrémne vypaľovanie tukov v problémových oblastiach. Výsledok doplnku Yohimbine Caffeine Magnus je jedinečný!

  Balenie : 90 kapsula

  1 kapsula : 10mg yohimbine, 200mg caffeine

Tabuľka dát

85 položky