Dark Labs Lgd 4033 60 kapsúl
Novinka

Dark Labs Lgd 4033 60 kapsúl

Dark Labs Lgd 4033 60 kapsúl

Dark Labs LGD pre športovcov ponúka najväčší prírastok svalovej hmoty. Je to špičková kvalita SA-RM. LDG alebo Ligandrol vedie k prudkému nárastu suchej svalovej hmoty. Výrazne zlepšuje výsledky sily a udržuje svaly v napätí. Štúdia ukázala, že dávka 1 mg užívaná počas 3 týždňov mala za následok zvýšenie približne o 1,5 kg čistej telesnej hmotnosti. Je to veľmi dôležité, najmä pri fyzickom cvičení. LGD tiež urýchľuje spaľovanie tukov, a to aj pri nadmernom množstve kalórií. To umožňuje ešte lepšiu viditeľnosť svalov.

39,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Dark Labs Lgd 4033

Aký je prírastok Dark Labs LGD 4033

Ak SA-RM LGD Dark Labs pravidelne a pravidelne doplňujete Pri meraní si určite všimnete zväčšenie svalovej hmoty a zlepšenie vzhľadu postavy a váha zostane rovnaká alebo sa dokonca zníži. Je to preto, že telo je odtučnené. Ak plánujete regeneráciu tela s Dark Labs LGD v kombinácii s MK-677 alebo GW, prispôsobenou výživou a tréningom, dosiahnete kompaktnú a tvrdú formu Obrázok.

Dark Labs LGD a testosterón

Účinok Dark Labs LGD je podobný účinku testosterónu, ale aktivuje ich vo svaloch a je selektívny na androgénne receptory. Kosti a blokuje ich v prostate a iných tkanivách. To znamená, že vám neprináša vedľajšie účinky, ktoré sa prejavujú pri užívaní anabolických steroidov. Nezasahuje ani do činnosti srdca a pečene, nezvyšuje krvný tlak a nemá negatívny vplyv na cholesterol.

Užívanie LGD Dark Labs

60 kapsúl - 7 mg

60 porcií v balení

Používajte 7 mg denne v redukovaných cykloch po dobu 6 týždňov.

V cykloch zameraných na zvýšenie hmotnosti a sily je odporúčaná dávka 7 - 14 mg počas 4 - 8 týždňov.

V cykloch až 4 týždňov možno dávku zvýšiť až na 20 mg, ale iba pre pokročilých.

Začiatočníkom odporúčame, aby nepresahovali 14 mg denne.

Tabuľka dát

Dark Labs
18 položky

Mohlo by vás zaujať aj