DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Chaos and Pain - CANNIBAL FEROX APOCALYPSE 245 g
  • Chaos and Pain - CANNIBAL FEROX APOCALYPSE 245 g

Chaos and Pain - CANNIBAL FEROX APOCALYPSE 245 g

37,90 €

Chaos and Pain Cannibal Ferox Apocalypse 245 g

Vynovená verzia na najpredávanejší produkt Cannibal Ferox! Predtréningovka vás zobudí a dodá vám potrebnú energiu pre tvrdé tréningy a sústredenie na cvičenie.

Chaos and Pain - CANNIBAL FEROX APOCALYPSE 245 g

Chaos and Pain

37,90 €
Výber príchute :
Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Chaos and Pain Cannibal Ferox Apocylpse 245 g

Fanúšikovia Cannibal Ferox, pozor - toto je nová, vylepšená verzia: Chaos and Pain Predtréningovka Cannibal Ferox Apocalypse s novým zložením a s príchuťou melónu slamenej krvi. Toto hardcore pred tréningom vás roztrasie a dodá vám energiu potrebnú pre tvrdé tréningy a sústredenie na cvičenie.

Chaos and Pain Cannibal Ferox Apocylpse 245 g od Chaos and Pain

Tento prirodzený vývoj najpredávanejšieho produktu zahŕňa silnú zložku izopropylnorsynefrín, extrakt z horkého pomaranča (Citrus aurantium), ktorý stimuluje váš metabolizmus a podporuje spaľovanie tukov. 4 g citrulínu a 2 g kreatínu vám dodajú maximálnu energiu pre váš tréning. Okrem toho DMHA rozpustí váš tuk - už žiadne problémové oblasti! S týmto predcvičením od Chaos and Pain sa posuniete za svoje hranice!

Chaos and Pain Cannibal Ferox Apocylpse pre všetkých z vás, ktorí si cenia extrémne silné prísady a ktorí chcú dosiahnuť maximum. Získate neuveriteľné zameranie, extrémnu bdelosť a maximálnu energiu. Vďaka tomuto predtréningovke vás nikto nemôže zastaviť - nový vzorec vás presvedčí.

Chaos and Pain Cannibal Ferox Apocylpse 245g - doporučené použitie, dávka a dávkovanie:

Vezmite si 1 dávku denne 30 minút pred tréningom. Ak ho použijete ako predtréningovku, odporúčame vám ho absolvovať 8 - 12 týždňov. Ak ho použijete na spaľovanie tukov, odporúčame vám ho dávkovať 4 - 8 týždňov.

Cannibal Ferox Apocalypse zloženie:

Citrilín malát 4 000 mg, kreatín monohydrát 2 000 mg, N acetyl L tyrozín 750 mg, kofeín Anydrous 450 mg, vitamín B3 50 mg, 2-aminoizoheptán 75 mg, hordenín HCL 75 mg, bioperín 10 mg, Citrus Aurantium 30%