DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Brawn Nutrition Smart Focus 150 kapsúl
  • Brawn Nutrition Smart Focus 150 kapsúl

Brawn Nutrition Smart Focus 150 kapsúl

Buďte bdelí a sústredení. Počas mnohých hodín. Smart Focus je ideálny prostriedok na zvýšenie motivácie a koncentrácie!

Brawn Nutrition Smart Focus 150 kapsúl

Brawn Nutrition

Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Brawn Nutrition Smart Focus 150 kapsúl

Smart Focus od spoločnosti Brawn Nutrition je inteligentná kombinácia dihydrochloridu acetyl-L-karnitín arginátu, PureEnergy, P-5-P, metylkobalamínu a metylfolátu, čo je optimálna motivácia a podpora koncentrácie! Doplnok Focus pochádza od spoločnosti Brawn Nutrition, známeho a uznávaného výrobcu doplnkov výživy.

Brawn Nutrition Smart Focus je ideálnym posilňovačom mozgu pre všetkých športovcov, študentov alebo profesionálov, ktorí musia prežiť dlhé fázy skúšok, pracovných alebo tréningových dní!

Acetyl-L-karnitín je vylepšená a aktívna forma aminokyseliny karnitín. Zohráva zásadnú úlohu pri výrobe bunkovej energie a bojuje proti únave.

Patentovaná účinná látka PureEnergy je až o 51% účinnejšia ako kofeín. Zostáva v krvi dlhšie a má napríklad oveľa dlhší účinok ako káva.

Vitamín B6 sa úplne aktivuje ako pyridoxal-5-fosfát (skrátene P-5-P). P-5-P okamžite vstupuje do metabolizmu cez črevo, kde okrem iného zaisťuje zdravý nervový systém, podporuje energetický metabolizmus a zmierňuje príznaky únavy. Stimuluje tiež spaľovanie tukov.

Vďaka vysokej biologickej dostupnosti sa chemická forma metylkobalamínu môže rýchlo vstrebať do tela a pomáha predchádzať nedostatku vitamínu B12. Reguluje enzýmové reakcie a hladinu neurotransmiterov. To má pozitívny vplyv na náladu, podporuje koncentráciu - ste viac sústredení! - a zvyšuje rýchlosť učenia.

Metylester kyseliny listovej je biologicky aktivovaná forma vitamínu B9, ktorá sa tiež nazýva kyselina listová. Prechádza cez hematoencefalickú bariéru a má pozitívny vplyv na nervový systém.

Výhody

  • viac sústredenia
  • viac energie, menej únavy
  • ideálna podpora pre učenie
  • ideálne pre každodenný život

Dávkovanie:

5 kapsúl denne

Odporúčaný denný príjem by sa nemal prekročiť. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov a začiatočníkov.