{CATEGORY_NAME} {SUPPLIER_NAME} {MANUFACTURER_NAME} {PRODUCT_NAME} {PRODUCT_SHORT_DESCRIPTION}
Novinka

Aps Nutrition - HydroMax® 180 tabliet

Aps Nutrition  HydroMax® 180 tabliet

HydroMax® pomáha zvyšovať viditeľnú vaskularitu tým, že zvyšuje prietok krvi do svalov. Glycerol bol dobre zavedený ako "hyperhydratačný agent", pretože má jedinečnú schopnosť ovplyvňovať hladiny krvnej plazmy

Výrobca : Aps Nutrition

Balenie : 180 tabliet / 60 dávok/ 3 tablety / dávka

29,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Aps Nutrition - HydroMax® 180 tabliet

Kulturisti vedia, že glycerol poskytuje jedny z najmasívnejších a najzávažnejších svalových pump. HydroMax® pomáha zvyšovať viditeľnú vaskularitu tým, že zvyšuje prietok krvi do svalov. Glycerol bol dobre zavedený ako "hyperhydratačné agentr", pretože má jedinečnú schopnosť ovplyvňovať hladiny krvnej plazmy. Glycerol v kombinácii s veľkými množstvami vody zvyšuje množstvo tekutín, minerálov a iných látok na budovanie svalov hlbšie do svalov, čo zvyšuje svalovú veľkosť a plnosť, ktoré by sa inak vylučovali. HydroMax® je super koncentrovaný pri neuveriteľných 65%. Naša patentovaná zmes práškového glycerolu a kremíka poskytuje svalové hydratačné účinky, ktoré nikdy neboli k dispozícii. Väčšina práškov glycerolmonostearátu (GMS) sa pohybuje od 5 do 12% a stáva sa nestabilným, pretože absorbuje vodu. HydroMax® sa ľahko vstrebáva a distribuuje v celom intracelulárnom priestore, čím sa zvyšuje koncentrácia tekutiny v krvnom obehu a tkanivách. To vytvára nové výhody v oblastiach environmentálneho stresu, ako je crossfit a vzdialenosť, ale tiež zlepšuje prietok krvi spojený s tréningom. Vychutnajte si nový rast a regeneráciu, ako nikdy predtým s HydroMax®.

Hyper-hydratačný svalový agent

Neuveriteľná svalová plnosť

Exkluzívna proprietárna zmes

Zvýšená vaskularita z prvej dávky

Odporúčané dávkovanie : 

Vezmite 1 porciu 1-2 krát denne s 250-500ml vody alebo obľúbeným nápojom dvakrát denne. Užite 30-45 minút pred tréningom. Ak chcete maximalizovať svoje výsledky, pite aspoň 1,5l až 2 litre vody denne počas užívania tohto produktu.

Tabuľka dát