APS - White Lightning® 60 kaps
Novinka

APS - White Lightning® 60 kaps

White Lightning® od doplnkov APS pôsobí ako ultimatívny energizér, ktorý vám dáva ten štíhly tvar, ktorý hľadáte, s neuveriteľným závanom energie! Unikátna vlastná zmes White Lightning® pomáha zlepšiť energetickú hladinu, zatiaľ čo pracujete, čo v dôsledku toho zlepšuje dlhú dobu tréningu. Ak hľadáte výbušný tréning s vysokou úrovňou energie, štíhlejšou svalovou hmotou a lepším sústredením, doplnky White Lightning® od APS sú presne to, čo potrebujete.

32,90 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Spoločnosť White Light® rýchlo stúpa po rebríku a stáva sa jedným z najpredávanejších produktov Diet & Energy v USA! White Lightning® vám pomôže schudnúť a cítiť sa skvele! Spoločnosť White Light® prevzala kategóriu Diet & Energy do budúceho storočia! Jedná sa o mimoriadne silnú pomoc pri diéte a energizér, ktorý je založený na najmodernejších výrobkoch Diet & Energy! Vyskúšajte White Lightning® a uvidíte, prečo sa dieter obracia na tento úžasný produkt, aby schudol a cítil sa skvele!

Vezmite 1 kapsulu 30 po prebudení alebo 30 minút pred tréningom. Vezmite si 1 kapsulu popoludní. Nepresahujte 3 kapsuly denne.

Tabuľka dát