WARRIOR LABS 100% Whey ISO Protein 1800 g
Novinka

WARRIOR LABS 100% Whey ISO Protein 1800 g

WARRIOR LABS 100% Whey ISO Protein 1800 g

100% Diamond ISO Whey je najlepší produkt od spoločnosti WARRIOR LABS. Obsahuje zmes viacerých foriem bielkovín, prevažnú časť tvorí vysokokvalitný izolát, no doplnený je aj o koncentrát a hydrolyzát. Tomuto proteínu doplňajú vynikajúcu receptúru – BCAA aminokyseliny, glutamín a glycín. Tento proteín vám počas dňa doplni potrebné bielkoviny alebo zaženie vám hlad! Príchuť SNICKERS si zamilujete.

30,50 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

100 % Diamond ISO Whey – nadupaná príchuť SNICKERS.

WARRIOR ISO Whey je mixom srvátkového koncentrátu, hydrolyzátu a izolátu. Srvátkový proteín je zmes proteínov izolovaných zo srvátky, tekutej časti mlieka, ktorá sa počas výroby syra oddeľuje. K potravinovým výrobkom, ktoré obsahujú srvátku, patrí mlieko, syr, jogurt, proteínové preparáty a dokonca aj proteínové tyčinky. Kľúčový rozdiel medzi srvátkovým izolátom a srvátkovým koncentrátom je v priebehu výrobného procesu. Zjednodušene povedané, srvátkový izolát prechádza intenzívnejšou fázou spracovania ako jeho náprotivok, srvátkový koncentrát. V prípade srvátkového izolátu sa odstráni veľa sacharidov a tukov, pričom primárne zostane obsah bielkovín. V každej dávke tak nájdete takmer 25 g bielkovín a len 1,5 g cukru. Hodnota tuku nedosahuje ani jeden gram. Zmes je obohatená o patentovanú zložku Digenzyme® pre lepšie využitie jednotlivých zložiek produktu.

100% Iso Whey a jeho výhody –

  • kombinácia isolátu, hydrolyzátu a koncentrátu
  • pridané aminokyseliny
  • komplex tráviacich enzýmov Digenzyme®

 

Zloženie:

Snickers: Srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový hydrolyzát, glycín, chlorid sodný, nízkotučný kakaový prášok, aróma snickers, enzýmový komplex (amyláza, proteáza, celulóza, laktáza, lipáza), palmový olej, sladidlá (sukralóza, acesulfam) K), zahusťovadlá (xantánová guma, celulózová guma), mlieko, sója (lecitín).

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešaj jednu priloženú kopcovitú odmerku (30,42 g) zmesi v 200- 300 ml vody. Odporúčaná denná dávka je 1-3- krát do dňa.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Výrobok obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich

Tabuľka dát

Warrior Labs