w3c

w3c

EXTRIFIT High Whey 80 2270 g

51,90 €

EXTRIFIT High Whey 80 2270 g

Proteínové výrobky a gainery sú jednou z našich špecializácií. Neustále zdokonaľujeme ich zloženie a vyvíjame nové receptúry s využitím stále lepších a modernejších surovín. High Whey je špičkový 100% srvátkový proteínový koncentrát a CFM proteínový izolát pre nárast svalovej hmoty!

EXTRIFIT High

51,90 €

w3c

Príchuť :
Množstvo :
No product available!

Produkt je dostupný s inými možnosťami

 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

EXTRIFIT High Whey 80 2270 g

High Whey 80 od značky EXTRIFIT je vysoko kvalitný proteín obsahujúci instantný (výborne rozpustný) srvátkový ultrafiltrovaný 80% koncentrát a špičkový instantný srvátkový mikrofiltrovaný 90% izolát vyrobený metódou CFM alebo Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je teda kombináciou dvoch mimoriadne kvalitných zdrojov srvátkového proteínu so zachovaním všetkých prírodných bielkovinových frakcií (beta laktoglobulín, alfa laktalbumín, glykomakropeptidy, imunoglobulín G, bovinný sérový albumín, laktoferín).

Proteínové výrobky a gainery sú jednou z našich špecializácií. Neustále zdokonaľujeme ich zloženie a vyvíjame nové receptúry s využitím stále lepších a modernejších surovín. High Whey od EXTRIFIT je špičkový 100% srvátkový proteínový koncentrát a CFM proteínový izolát pre nárast svalovej hmoty!

Kombinácia týchto dvoch proteínových zdrojov Vám prinesie výhody oboch z nich – neuveriteľne lahodnú chuť, výbornú konzistenciu, skvelé zastúpenie živín, veľmi dobrú stráviteľnosť a to všetko za super výhodnú cenu! Proteíny obsiahnuté v High Whey 80 sú doplnené o enzýmy papaín a Tolerase™ (pH stabilnú laktázu). Príjem toho vysoko kvalitného zdroja proteínu prispieva k rastu svalovej hmoty ak jej udržaniu v situáciách, kedy je ohrozená katabolizáciou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

závisí na telesnej hmotnosti, športovej aktivite a zložení stravy

odporúčame rozložiť dennú dávku (2 - 3 odmerky) do 2 - 3 dávok, ktoré môžete konzumovať ako desiatu medzi jednotlivými jedlami, popr. aj po tréningu

rozmixujte obsah 1 odmerky (30 g) v 150 - 200 ml vody alebo odtučneného mlieka

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: