Komplexné spalovače

Aktívne filtre

1,28 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Nutrend Fat Direct Shot 60 ml

FAT DIRECT SHOT je úplne nový spaľovač a nakopávač 2 v 1. Predstavuje jedinečné spojenie účinných látok na podporu chudnutia a fyzického výkonu. Tento pomocník pre obdobie diétneho režimu a tvrdého tréningu zabezpečuje stimuláciu organizmu, oddiali únavu a súčasne podporuje účinnosť metabolizmu tukov. FAT DIRECT SHOT je bez cukru.

17,59 €
Skladom

Hellfire Innovative Labs 100 kapsúl

Hell Fire® je špičkou amerického trhu v oblasti spaľovačov tukov. Zloženie Hell Fire je obohatené o formulu EPH® extrakt obsahom 150mg na kapsulu. Prvé výsledky sú badateľné už po prvom týždni užívania produktu. Hellfire spalovač tukov je jeden z najpredávanejších spalovačov na Slovensku.

27,00 €
Skladom

NUTREX Lipo 6 Black Ultra Concentrate 60 KAPSÚL US-verzia

Lipo 6 Black UC ponúka niekoľko mimoriadne účinných termogénnych látok kombinovaných na rozpustenie nežiaduceho telesného tuku.

Verziu Lipo 6 Black UC pre USA si nemožno zamieňať s európskym produktom LIPO6 BLACK! S YOHIMBINE HCL!

Počet dávok v balení: 60 dávok / 295 mg / 60 kapsúl

28,20 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

LIPO- Rx je nový, silný spalovač tukov, ktorý obsahuje  Teacrine™, prírodná zložka, ktorá funguje v tele s prírodzenými metabolickými procesmi, aby ich pripravila na dlhodobú energiu bez odrovnania, zvýšené duševné zdravie a zlepšenú náladu. Spôsobuje silné štádium termogenézy, čo smeruje k redukcii hmotnosti.