Kĺbová výživa

Aktívne filtre

17,90 €
Skladom

Chevron Nutrition - JOINT SUPPORT 500 g

Zabráňte opotrebovanie kĺbov a deformácii tkanív pomocou kĺbovej výživy Joint Support Advanced Formula. Kĺbová výživa môže obnoviť poškodené väziva, kĺbové spoje a zaistiť regeneráciu chrupaviek a pohybovú schopnosť. Vďaka citrónovej príchuti sa ľahko stane vaším obľúbeným doplnkom k jedlu.

18,69 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Alavis 5 kĺbová výživa 90tbl

Komplexná kĺbová výživa pre psy s obsahom kyseliny hyalurónovej. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré sa bežne vyskytujú v kĺboch, spojivových tkanivách a chrupavkách a umožňuje tak komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Vhodné aj na preventívne podávanie.

14,90 €
Skladom

JOINT COMPLEX je produkt s vybraným obsahom účinných látok pre vaše kĺby, väzy a chrupavky. JOINT COMPLEX je presne formulovaný pre podporu zdravia kĺbov. Chevron Nutrition posilnil tento produkt pomocou MSM s biologickou aktívnou sírou, 350 mg glukozamínu, 150 mg chondroitínu, 40 mg vitamínu C a ďalšie zložky podporujúce tvorbu kolagénu ...

23,30 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Alavis MSM 600g

ALAVIS ™ MSM pre kone bez sírneho zápachu obsahuje ultra čistú podobu látky MSM v koncentrácii 99,97%, ktorá má analgetické (bolesť tíšiace) a antiflogistické (protizápalové) účinky.

27,50 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Roxio Pharma Riva-Flex 500 ml

RIVA-FLEX je unikátny šestisložková kĺbová výživa s antioxidantmi. Obsahuje kolagén, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM, vitamín C a kyselinu hyalurónovú v optimálnych pomeroch pre človeka. Ako antioxidant tu pracuje štandardizovaný brusnicový extrakt s radom pozitívnych účinkov aj na močový systém a ďalšie orgány. Vitamín C prispieva ku komplexnej funkcii RIVA-flex a podporuje jeho antioxidačné pôsobenie.

39,40 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Ešte obsažnejšie a ešte silnejší produkt pre vaše kĺby. Šesťhviezdičkový produkt pre kĺby v spolupráci s Alavis (prípravky pre kĺby a chrupavky koní). Poriadna dávka kĺbovej výživy pre vaše kĺby!