German Pharmaceuticals - Epistane 60cps
Novinka

German Pharmaceuticals - Epistane 60 kapsúl

Epistane alebo tiež Epi je DHT prohormón, ktorý bol uvedený na trh firmou RPN výrobkom „Havoc“. Epi je mierne methylovaný PH, ktorý je zároveň veľmi silnou anti-estogénovou zlúčeninou

33,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Epistane

Má 12x silnejšiu schopnosť väzby na androgénny receptor než testosterón. Tieto vlastnosti robia z epistane jednu z najviac anabolických  zároveň anti-estrogénových zlúčenín na trhu. Epistan predstavuje špeciálny prohormón, ktorý Vám pomôže vybudovať svalovú hmotu aj v období diéty. Má schopnosti budovania svalov ako anabolické steroidy. Viaže sa na androgénne receptory kostrového svalstva a svalové kmeňové bunky. To vedie k zmenám vo funkcii svalových buniek a zlepšuje syntézu proteínov. DHT je skratka pre dihydrotestosterón, ktorý je veľmi podobný ľudskému testosterónu. Okrem toho nie je aromatizovaný. Znamená to, že nevykazuje nechcené estrogénové nežiaduce účinky ako je gynekomastia a retencia vody.

Výsledky užívania Epistane sa odlišujú v závislosti od dávkovania, skúseností, diéty a množstva iných faktorov. Vykazuje vysoký vplyv na nárast čistej svalovej hmoty pri súčasnom znížení množstva tuku. Je tiež výborný do viaczložkových PH cyklov. V dostupných materiáloch sa najčastejšie stretávame s hmotnostným prírastkom 7 – 8 kg v priebehu jedného cyklu, pričom tuk sa zredukoval o 1 – 3 %. V cykloch, kde bol epistane zakomponovaný s viacerými PH sa udáva nárast až 10 – 12 kg svalov. Sú to impozantné čísla. Epistane v sebe nenesie minimálne riziko negatívnych účinkov, takže je ideálny prohormón pre vás.

Jednotlivá denná dávka je 20 – 30 mg denne rozdelená do 2 – 3 dávok, konzumované spolu s jedlom obsahujúcim tuk, po dobu asi 4 – 6 týždňov. Pre začiatočníkov sa odporúča  cyklus dlhý maximálne jeden mesiac. Pre náročnejších užívateľov je vhodné užívanie 40 mg po dobu celého cyklu. Pri kúpe produktu s obsahom epistane musíte mať na pamäti, že Epi má veľmi krátku životnosť. Je dobré ich ihneď po kúpe a otvorení balenia spotrebovať.

Benefity užívania epistane:

  • Silné anabolické účinky
  • Zabezpečuje nárast svalovej hmoty aj v období diéty
  • Zlepšuje syntézu bielkovín
  • Žiadne zadržiavanie vody
  • Silná anti-estrogénová zlúčenina
  • Ideálny produkt do tzv. rysovacieho obdobia

Výsledky užívania Epistane sa odlišujú v závislosti od dávkovania, skúseností, diéty a množstva iných faktorov. Vykazuje vysoký vplyv na nárast čistej svalovej hmoty pri súčasnom znížení množstva tuku. Je tiež výborný do viaczložkových PH cyklov.

PCTáno
Podpora činnosti pečeneáno
Molekulová hmotnosť:320.5
Vzorec:C20H30OS
Efektívna dávka (muži):30 - 40 mg/deň
Efektívna dávka (ženy):nie je odporúčané
Half-Life:cca 6 hodín
Detekčná doba:neznáma
Anabolicko/androgénny pomer:1,100/ 91


1caps. 20mg

Tabuľka dát

10 položky