DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

 • Novinka
Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g
 • Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g

Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g

19,90 €

Práškové BCAA v ideálnom pomere 2:1:1.

Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g

Warrior Labs -

19,90 €
Výber príchute :
Množstvo :
Skladom

 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
 • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g

Vo svete doplnkov výživy, aj keď je v dnešnej dobe plný rôznych inovatívnych a zaručene účinných produktov, môžeme nájsť stálice, ktoré aj po rokoch prílevu noviniek nestrácajú v športovej suplementácii na svojej dôležitosti a významnosti. Jednými z nich sú aj aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré možno viac poznáte pod skratkou BCAA. Nie sú však BCAA ako BCAA.

BCAA Amino Powder 2:1:1 je komplexný produkt starostlivo zostavený z overených látok v špičkovej kvalite namiešaných tak, aby medzi sebou pôsobili synergicky.

BCAA (Branched-chain Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom L-valín, L-leucín, L-izoleucín. Sú tiež označované ako proteínogénne BCAA a patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín. Vhodné sú v období naberania svalov, nevyhnutnosťou v obdobiach redukcie tuku.

BCAA zabezpečujú niekoľko metabolických a fyziologických funkcií. Metabolicky podporujú BCAA syntézu bielkovín, z fyziologického hľadiska preberajú významné úlohy v imunitnom systéme a v mozgu. Dôležitosť týchto aminokyselín povrdili aj vedecké štúdie.

BCAA:

 • Zvyšujú svalovú silu a celkový telesný výkon
 • Sú silne anabolické
 • Chránia svalovú hmotu pred katabolizmom najmä v období kalorického deficitu
 • Oddiaľujú nástup únavy
 • Skracujú čas potrebný pre regeneráciu svalových vlákien
 • Pôsobia antikatabolicky
 • Zvyšujú syntézu bielkovín počas cvičenia
 • Udržiavajú harmonický hormonálny systém

Glutamín matrix - zmes najkvalitnejších foriem L-glutamínu. Glutamín je aminokyselina, ktorá je vo svaloch zastúpená v najväčšom množstve. Je nevyhnutný pre regeneračné procesy v organizme a v svaloch pôsobí silne antikatabolicky. Pri glutamíne je ešte potrebné spomenúť, že výrazným spôsobom ovplyvňuje funkciu imunitného systému, čo je zvlášť vhodné v obdobiach predsúťažných príprav športovcov, kedy je obranyschopnosť organizmu znížená.

L-tyrozín - je neesenciálna aminokyselina, ktorá je priam ideálnym pomocníkom pre športovcov. Podporuje kvalitu športového výkonu, urýchľuje regeneráciu a pomáha predchádzať pretrénovaniu. Okrem toho napomáha redukovať a spaľovať telesný tuk.

Okrem 6 základných zložiek obsahuje BCAA AMINO POWDER 2:1:1 aj zmes vitamínov a minerálov (vitamín B6, vitamín B3, draslík, horčík), ktoré pôsobia navzájom synergicky a posilňujú účinky jednotlivých látok v produkte. 

Neobsahujú ani gram cukru (sú maximálne vhodné pre súťažných kulturistov, fitnesky alebo bikiny fitnesky na najtvrdšej diéte). Suroviny použité v produkte sú vhodné pre vegánov aj vegetariánov, neobsahujú lepok, ani laktózu, sú bez umelých farbív a emulgátorov (éčok). Naše BCAA sú 100 % rozpustné s lahodnou chuťou a arómou.


Dávkovanie

1 odmerku (13 g) rozmiešajte v 200-250 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť pred, počas alebo po tréningu. V dňoch tréningového voľna užite 1 dávku v priebehu dňa. Maximálna denná dávka sú 2 odmerky.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Citrus Fruits)13 g
Počet dávok v balení: (400 g) 40
BCAA Instant 2:1:1 6 000 mg
L-leucín 3 000 mg
L-valín 1 500 mg
L-izoleucín 1 500 mg
Amino Performance Matrix 3 900 mg
L-glutamín system matrix 2 500 mg
L-tyrozín 700 mg
Vitamín B6 2mg
Glukonát horečnatý 120 mg
Citrát draselný 60 mg
Niacín (vitamín B3) 20 mg

Zloženie

Patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralóza, acesulfam-K.


Informácie pre alergikov

Bez lepku a laktózy.