DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
VPX - Redline Ultra Hardcore 100caps
  • VPX - Redline Ultra Hardcore 100caps

VPX - Redline Ultra Hardcore 100caps

29,90 €

VPX Redline Ultra Hardcore je ultra moderný spaľovač tukov, ktorý má na trhu najviac technologicky náročnú konštrukciu. jeho prevádzka je založená na troch základných fázach.

VPX - Redline Ultra Hardcore 100caps

VPX - Redline

29,90 €
Množstvo :
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Prvá fáza! . Tŕňom telo spaľuje obrovské množstvo energie, skladované vo forme tukového tkaniva, s hlavným cieľom udržiavať dostatočne vysokú telesnú teplotu.
 


redline ultra hardcore opinie


Druhá fáza! Ale to nie je všetko! Okrem vzrušenia budete následne zaplavený ako reakciou na silné termogénne procesy vo vašom tele. Kombinácia týchto dvoch mechanizmov účinku vám umožňuje dosiahnuť nebývalé výsledky pri znižovaní telesného tuku!
 
Tretia fáza! Ďalšou fázou je prekročenie metabolizmu, vďaka čomu budete spaľovať obrovské množstvá reziduálneho tuku, ktorý sa usadzuje pri vysokokarbohydrátovej diéte. Prečo sa to deje? Vzhľadom k tomu, sacharidy sú hlavne cukry, a zvyšujú hladinu inzulínu najviac anabolických hormónov v ľudskom tele, ale je to tiež bohužiaľ anabolický tuk má za cieľ VPX Redline Ultra tvrdej k urýchleniu metabolizmu a tým zabraňuje hromadeniu tuku.


vpx redline działanie vpx redline

Zloženie v dávke (2 kapsuly):
 
Fat Catabolizor ™ a β-3 Potenciátor: 385 mg

    
Bezvodý kofeín 250 mg
    
Theacrine 75 mg
    
Indický Berberis (Berberis arista) (koreň) (std 97% berberin hcl)
    
BioLiquid PARAXOL 6-Paradol
    
N-metyl tyramín HCl


Veľkosť podávania: 2 kapsule.
Veľkosť balenia: 50 dávok

Dávkovanie a spôsob použitia: používajte 2 kapsuly Redline každé ráno pred raňajkami a 2 kapsule po dobu 30 minút pred tréningom alebo hlavným jedlom počas dňa.


Výrobok nemožno použiť ako náhradu za pesrtú stravu. Nepoužívajte v prípade akýchkoľvek fyziologických alebo psychologických problémov, ako aj pri používaní určitých liekov. Ak máte pochybnosti, poraďte sa s lekárom. Nepresahujte dennú dávku odporúčanú výrobcom na konzumáciu. Uchovávajte mimo dosahu detí.