DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka

Yamamoto - Melatovil 20ml

5,90 €

Yamamoto - Melatovil 20ml

Doplnok výživy s obsahom melatonínu vo forme kvapiek.

Yamamoto -

5,90 €
Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Yamamoto - Melatovil 20ml

Popis produktu

Melatovil® je doplnok založený na melatoníne, ktorý sa používa hlavne pri poruchách spánku, najmä pri nespavosti spôsobenej vonkajšími príčinami (ako sú rôzne časové pásma, pracovné zmeny a podobne.). Tiež pomáha regulovať spánkový rytmus tých, ktorí jednoducho čelia ťažkostiam pri zaspávaní. Táto látka v skutočnosti funguje veľmi dobre počas počiatočnej fázy nespavosti, pretože znižuje čas potrebný na zaspanie tým, že spomaľuje funkcie tela a tým zabezpečuje odpočinok. Melatovil® je dostupný ako kvapky a umožňuje upraviť dávkovanie podľa potreby.

Hormón Melatonín patrí k endogénnym antioxidantom, čo znamená, že na rozdiel od známych antioxidantov, ako sú vitamíny C, E, či betakarotén, ho organizmus nezískava zo stravy, ale tvorí si ho sám, za šera, pri stmievaní, v malom mozgu z hormónu serotonín, ktorý je zdrojom dobrej nálady a celkovej telesnej pohody.

Priaznivý účinok sa dosiahne spotrebovaním 1 mg melatonínu tesne pred spaním. Melatonín tiež prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov pásmovej choroby. Priaznivý účinok sa dosiahne s minimálnym príjmom 0,5 mg, ktorý sa má užívať tesne pred spaním v prvý deň cesty a v nasledujúcich niekoľkých dňoch po príchode na miesto určenia.

Výhody:

  1. Pomáha skrátiť čas potrebný na zaspávanie
  2. Prispieva k zachovaniu spánkového rytmu
  3. Zmierňuje pásmovú chorobu

Dávkovanie

Užívajte 20 kvapiek (1 ml) 1x denne, samostatne alebo vo vode, večer pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Honey-Lemon)20 kvapiek (1 ml)
Počet dávok v balení: (20 ml) 20
Melatonín 1 mg

Zloženie

Voda, stabilizátor (glycerol), arómy, kyselina citrónová, konzervačné látky (sorbát draselný), melatonín, sladidlo (sukralóza).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.

Zákazníci majú tiež záujem aj o tieto produkty