DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
Chevron Nutrition - ASHWAGANDHA 90 KAPSÚL
  • Chevron Nutrition - ASHWAGANDHA 90 KAPSÚL

Chevron Nutrition - ASHWAGANDHA 90 KAPSÚL

Chevron Nutrition - ASHWAGANDHA 90 KAPSÚL

Prispieva k zníženiu stresu, k zvýšeniu energie, podpore vitality a sexu. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach a podpore imunity. Zlepšuje kvalitu života v sexuálnej oblasti u mužov a žien.

Chevron Nutrition - ASHWAGANDHA 90 KAPSÚL

Chevron

Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Chevron Nutrition - ASHWAGANDHA 90 KAPSÚL

Regeneračný prípravok, známy tiež ako indický ženšen. Má podobné účinky ako čínsky ženšen, ale jej účinok na organizmus je jemnejší a je teda bez nežiadúcich vedľajších účinkov. Dodáva energiu, znižuje stres, podporuje vitalitu a sex. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach, zápaloch priedušiek a podporuje imunitu. Zlepšuje kvalitu života v sexuálnej oblasti u mužov a žien. Odstraňuje sexuálne poruchy a neplodnosť, podporuje libido a hormonálnu rovnováhu.

Ašvaganda preniká hlboko do tkanív, ktoré posilňuje a prečisťuje. Nakoľko ide o tonikum, ktoré vyživuje celý organizmus a dodáva energiu, je veľmi vhodná pre ľudí v staršom veku a po prekonaní ochorení, kedy je organizmus oslabený a podporuje vzpruhu. Je vhodná pri artritíde (bolestivé, zapálené a opuchnuté kĺby). Čistí krv, zvyšuje počet krviniek (ašvaganda obsahuje železo) a znižuje hladinu cukru v krvi. Znižuje depresie, úzkostné stavy, odstraňuje nespavosť a posilňuje nervový systém.

Zloženie:

Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 500 mg, kapsule z rastlinnej celulózy.

Obsah: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:

Dávkovanie: 1 až 2 kapsule dvakrát denne spolu s jedlom. Odporúča sa užívať najmenej tri mesiace.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.