DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

Universal Nutrition GH Max 180 tabliet
  • Universal Nutrition GH Max 180 tabliet

Universal Nutrition GH Max 180 tabliet

22,50 €

GH MAX zvyšuje produkciu rastového hormónu, preto má silné anabolické účinky, vďaka ktorým zväčšuje objem svalovej hmoty a zároveň pôsobí antikatabolicky a teda bráni devastácii svalov v dôsledku ťažkého fyzického výkonu.

Ľudský rastový hormón klesá po 30 r. života mužov, ale prirodzene môže byť zvyšovaný, tréningom, záťažou, výživou a doplnkami.

Universal Nutrition GH Max 180 tabliet

Universal

22,50 €
Množstvo :
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Prirodzené zvyšovanie hladiny vlastnej hormonálnej tvorby je najefektívnejším spôsobom zlepšovania výkonnosti, sily a zdravia človeka, bez vedľajších účinkov aké prinášajú anabolické rastové hormóny na syntetickej alebo extrahovanej báze.

Rastový hormón a ľudský rastový hormón (HGH) - ich využívanie sa väčšinou vypomstieva u dnešných profesionálnych kulturistov. Jedným z najviac anabolických hormónov v okolí, GH, alebo somatropín, je peptidový hormón (skupina 191 aminokyselín vzájomne prepojených v určitom poradí produkovaný prednou časťou hypofýzy po celý deň v periodických cykloch).

Medzi jeho anabolické / anti-katabolické účinky patrí zvýšená retencia dusíka, zlepšenie syntézy proteínov a zníženie katabolizmu bielkovín. GH môže dokonca podporovať spaľovanie tukov pomocou lipolýzy a tým, že presúva výrobu energie prostredníctvom využitia tuku.

GH môže zmeniť zloženie tela tým, že zvyšuje podiel svalovej hmoty a znížuje podiel telesného tuku.

GH Max vám pomôže získať čo najviac z vašej tvorby rastového hormónu s vybranou kombináciou látok, vitamínov, rastlinných sterolov, bóru a ďalších živín.

GH Max poskytuje farmakologicky osvedčenú kombináciu Arginínu a Ornitínu pomere 2:1.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 6 tbl denne najlepšie večer, v netréningový deň a v tréningový deň polovicu po tréningu a polovicu pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnotyjedna dávka - 6 tabliet
Vitamín C 100 mg
Vitamín B6 20 mg
L-Arginín 5 g
L-Ornithín 2,5 g
Beta-Sitosterol 100 mg
Karnitín 100 mg
Gamma Oryzanol 50 mg
Borón 4 mg

Upozornenie:

Zvláštna výživa, vhodné pre športovcov. Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre gravidné a dojčiace ženy.