DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g
  • AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g

AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g

11,90 €

AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g

Táto zmes srvátkového proteínového koncentrátu a srvátkového proteínového izolátu vo vysokej kvalite zaisťuje rast a regeneráciu vašich svalov.

AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g

AMIX Whey Pro

11,90 €
Výber príchute :
Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g

Tento proteínový doplnok od spoločnosti AMIX kombinuje vynikajúci izolát srvátkového proteínu a srvátkový proteínový koncentrát. Produkt obsahuje 75% čistého proteínu, ktorý je takmer bez tuku.

Whey Pro Fusion je vyrobený pomocou ultra- a mikrofiltrácie pri nízkych teplotách. Zaisťuje to bielkovinu najvyššej čistoty a maximálnej prirodzenosti pre rýchle vstrebanie v tele. Zahrnuté tráviace enzýmy podporujú vstrebávanie a využitie.

Produkt od spoločnosti AMIX má krémovú textúru a chutí lahodne - s príchuťou podľa vášho výberu. Aspartám je úplne vynechaný.

Konvektory Whey Pro Fusion s účinnou zmesou vysoko kvalitných bielkovín a vysokej koncentrácie esenciálnych aminokyselín. Je určený pre športovcov, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu a podporiť rýchlu regeneráciu.

AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g Navrhované použitie

Zmiešajte 1 odmerku (35 g) s 200 - 300 ml studenej vody, nízkotučným mliekom alebo iným nápojom. Môžete si dať 1 až 3 porcie denne medzi jedlami alebo ihneď po vstaní alebo po tréningu.

Prísady AMIX Whey Pro Fusion Protein 500 g

Ultrafiltrovaný nízkoteplotný spracovaný instantizovaný srvátkový proteínový koncentrát / z mlieka /, CFM® - cross-flow mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát / z mlieka / s proteínovými frakciami (beta-laktoglobulín, alfa-laktoglobulín, hovädzí sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptid, Laktoferín, Laktoperoxidáza), kakaový prášok (iba v čokoládových príchutiach a sušienkach s krémovou príchuťou), maltodextrín, stabilizátory: kolagénový hydrolyzát, xantán a guarová guma; emulgátor: sójový lecitín; aróma, sladidlá: sukralóza Splenda® a acesulfam-K; farbivo: (príchuť banánu - kurkumín; príchute jahôd a lesných plodov - extrakt z červenej repy; jablko a škorica, melón-jogurt - tartrazín a patentná modrá V; príchuť pistácií: meďný chlorofylín; príchuť pinacolada: extrakt z kurkumínu a červenej repy), patentovaný tráviaci enzým DigeZyme® - multi-enzýmový komplex (amyláza, lipáza, laktáza, celuláza, bakteriálna neutrálna proteáza)

Zákazníci majú tiež záujem aj o tieto produkty