Extrifit Protein Caffé Latte 80 1000 g
Novinka

Extrifit Protein Caffé Latte 80 1000 g

Proteín Caffé Latte 80 je mimoriadne lahodná proteínová káva od spoločnosti Extrifit. Ak ste milovníkom lahodnej kávy a súčasne športovcom, potom je pre Vás Protein Caffé Latte 80 to pravé. Chuťovo vynikajúci srvátkový proteín s obsahom plných 10% pravej kávy a 100 mg kofeínu je bezchybný športový nápoj, ktorý Vám dodá 20 g bielkovín v každej dávke a ešte si pochutnáte na skutočne lahodnej  napenenej  káve so stimulačným účinkom.

25,00 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
 • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Proteín Caffé Latte 80 obsahuje tieto 3 hlavné zložky : 

 • 80% srvátkový proteín 
 • pravú kávu
 • kofeín 

Proteín Caffé Latte 80 je vynikajúcim pomocníkom pre stimuláciu organizmu a pre budovanie svalovej hmoty. Nápoj je optimálna rannej dávkou bielkovín a súčasne Vás tento šejk príjemne prebudí a osvieži. Skrátka ideálny štart do nového dňa alebo ako chutné kávové a proteínové osvieženie kedykoľvek počas dňa. 

Ako proteínovú zložku sme zvolili mimoriadne kvalitné 80% srvátkový koncentrát s krémovou konzistenciou, veľmi vysokým obsahom BCAA a špičkovú stráviteľnosťou. Zvlášť starostlivo sme sa venovali výbere kvalitnej instantnej kávy s obsahom 2% prírodného kofeínu a lahodnou chuťou. 

Káva obsahuje prírodný kofeín. Kofeín je látka, ktorá pôsobí ako energizér. Stimuluje centrálnu nervovú sústavu a vďaka tomu ste potom lepšie pripravení ako na mentálne, tak na fyzický výkon. Bežná káva neobsahuje ale také množstvo kofeínu, ktoré je potrebné pre skutočne znateľnou stimuláciu u pokročilých športovcov alebo kulturistov. Preto sme ku káve obsiahnuté v Proteín Caffé Latte 80 pridali ešte správnu dávku kofeínu tak, aby jeho celkový obsah vo výrobku bol 100 mg v každej dávke. 

Každá dávka produktu obsahuje: 

 • 20 g bielkovín 
 • 100 mg kofeínu 
 • 19773 mg aminokyselín
 • 4202 mg BCAA 

Dávka Proteín Caffé Latte 80 v každom sáčku obsahuje minimum sacharidov a zanedbateľné množstvo tuku a je úplne bez pridaného cukru. Produkt sme pre Vás pripravili v jednorazových vrecúškach pre presné dávkovanie. Výhodou jednorazových vreciek je hygienické balenie a tiež možnosť vziať si potrebný počet sáčkov so sebou na cesty.

Príprava nápoja je mimoriadne jednoduchá. Vysypete obsah vrecka do 200 ml vody a vyšejkrujete. Čím dlhšie budete šejkrovat, tým hustejšie penu nápoj vytvorí. Príprava zaberie len pár sekúnd. Ešte chutnejšie je Protein Caffé Latte 80 s pridaním niekoľkých kociek ľadu. Nápoj vyniká napenenou konzistenciou a exkluzívne chuťou skutočné kávy latte. Každá dávka obsahuje celých 20 g bielkovín a 4202 mg BCAA!

V deň tréningu užívajte cca jednu hodinu pred tréningom (ak ho budete piť na lačný žalúdok, potom cca 30 minút, pretože nástup účinku je rýchlejší). V období rysovania možné užívať aj v dni tréningového voľna pre podporu spaľovania podkožného tuku a zníženie pocitu únavy. V takomto prípade užívajte Protein Caffé Latte 80 ráno alebo dopoludnia, eventuálne skoro popoludní. Majte na pamäti, že v prípade konzumácie vo večerných hodinách by stimulačný účinok kofeínu mohol spôsobiť narušenie Vášho spánkového režimu. Ak ste už pokročilým cvičenca alebo sa pripravujete na súťaž v kulturistike alebo fitness, doporučujeme pre užívanie v období rysovacie diéty náš produkt Protein Caffé Isolate 90. 

Odporúčané dávkovanie: 

 • denná dávka je 1 vrecúško 60 minút pred výkonom alebo ráno nalačno, popr. dopoludnia (nikdy nie v čase blížiaceho sa spánku) 
 • obsah sáčku rozpustite v 200 ml studenej vody, ideálne s niekoľkými kockami ľadu určené na okamžitú konzumáciu 

Tabuľka nutričných hodnôt:

 1 sáček = 31 g
energetická hodnota497 kJ/118 kcal
biekoviny20 g
sacharidy6 g
- z toho cukry3,6 g
tuky1,7 g
- z toho nasytené mastné kyseliny0,9 g
vláknina0 g
soľ0,16 g
instantný 80% syrovátkový proteinový koncentrát23,6 g
instantná káva s obsahem 2 % prírodného kofeinu3,1 g
- z toho prírodného kofeinu62 mg
kofein bezvodý38 mg
kofein celkem100 mg

Profil aminokyselin:

 1 sáček = 31 g produktu
L-valin1026 mg
L-isoleucin1141 mg
L-leucin2036 mg
L-lysin1754 mg
L-methionin425 mg
L-tryptofan313 mg
L-threonin1304 mg
L-fenylalanin630 mg
L-alanin926 mg
kys. asparágová2070 mg
kys. glutamová3760 mg
L-histidin519 mg
L-prolin1183 mg
L-tyrosin467 mg
L-arginin473 mg
L-cystein413 mg
glycin348 mg
L-serin987 mg
BCAA celkom4202 mg
aminokyselin celkom19773 mg

Zloženie: 

 • instantný 80% srvátkový proteínový koncentrát, instantná káva s obsahom 2% prírodného kofeínu (káva tvorí 10% obsahu výrobku), kofeín bezvodý
 • prídavné látky: sušené odtučnené mlieko, aróma, sukralóza (sladidlo), sójový lecitín (emulgátor) 

Upozornenie: 

Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti a tehotné ženy - obsah kofeínu v jednej dávke 100 mg. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Dodržujte pri používaní tohto výrobku pitný režim. Nekombinujte s alkoholom. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. 

Upozornenie pre alergikov: 

výrobok obsahuje bielkoviny z kravského mlieka vrátane laktózy, sóju.

Tabuľka dát

EXTRIFIT