DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

 • Novinka
DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g
 • DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g

DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g

21,90 €

Regenerácia svalstva

Vysokoanabolická zmes

0% cukru

DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g

DG Nutrition -

21,90 €
Výber príchute :
Množstvo :
Skladom

 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom
 • VÝHODY

  Vysokoúčinná anabolická a antikatabolická zmes

  Posilňuje imunitný systém

  Dodáva príval energie a urýchľuje regeneráciu

  Navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu

  Neobsahuje žiadny cukor

   

  BCAA Bomb Complex predstavuje ultrakoncentrovaný BCAA doplnok výživy s vysokým obsahom aminokyselín leucín, izoleucín a valín v extrémne silnom pomere 8:1:1. Vysoký obsah aminokyselín zabezpečuje kvalitnú ochranu svalov, regeneráciu a rast čistej svalovej hmoty. Každá porcia obsahuje až 5000 mg čistých BCAA aminokyselín a 1000 mg L-Glutamínu pre ochranu svalovej hmoty. Pravidelné užívanie BCAA Bomb Complex napomáha zväčšovaniu svalových buniek a zabraňuje katabolizmu. Prášková aminokyselinová zmes má vynikajúcu príchuť a perfektnú rozpustnosť. Svojou kvalitou tento produkt naplní aj očakávania náročných borcov.

   

  INFORMÁCIE O PRODUKTE

  BCAA Bomb Complex predstavuje ultrakoncentrovaný BCAA doplnok výživy s vysokým obsahom aminokyselín leucín, izoleucín a valín v extrémne silnom pomere 8:1:1. Vysoký obsah aminokyselín zabezpečuje kvalitnú ochranu svalov, rýchlu regeneráciu po tvrdých tréningoch a rast čistej svalovej hmoty. Navyše na ochranu svalovej hmoty po ťažkých tréningoch je pridaný L-glutamín so zvýšeným obsahom pre kvalitnú regeneráciu. Pravidelné užívanie tejto vysokoúčinnej aminokyselinovej zmesi zabezpečuje rýchle a trvácne prírastky čistej svalovej hmoty.

   

  Zloženie: L-leucín, L-glutamín, L-valín, citrulín malát, sacharóza, aróma podľa príchute, sójový lecitín. Konzervant: kyselina citrónová. Sladidlá: xylitol, sucralosa, acesulfam K. Odporúčané dávkovanie: Užívajte 10 gramov 1-krát denne 30 minút pred tréningom a rozmiešajte vždy s dostatočným množstvom vody alebo obľúbeného nápoja. Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C starostlivo uzavreté. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Alergény: Obsahuje sóju.

   

  Výhody:

   vysoko účinná anabolická a antikatabolická zmes

  dodáva príval energie a urýchľuje regeneráciu

  vysoká dávka leucínu pre maximálnu ochranu vašich svalov

  posilňuje imunitný systém

  navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu

  obsahuje čisté vysokokvalitné BCAA a L-Glutamine

  neobsahuje žiadny cukor

   L-leucín

   Je jedna z esenciálnych rozvetvených aminokyselín, ktorá podporuje regeneráciu a chráni svalové tkanivo. Leucín slúži ako výborný zdroj energie pri vysokointenzívnych tréningoch.

   

  Izoleucín

   Stabilizuje a reguluje hladinu cukru v krvi. Potrebný pre tvorbu hemoglobínu. Zvyšuje energiu, vytrvalosť a pomáha pri hojení a uzdravovaní svalových tkanív.

   

  Valín

   Zodpovedá za produkciu energie počas telesnej aktivity, podieľa sa na regulácii imunitného systému. Zabezpečuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. Napomáha dosiahnuť lepší spánok po tréningoch.

   

  Glutamín

   Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

   

  Citrulín malát

   Citrulín malát je jedinečná kombinácia aminokyseliny citrulínu a organického malátu. Citrulín pomáha pri odstraňovaní toxínov, ako je kyselina mliečna a amoniak, ktoré sú vedľajšími produktami intenzívnej fyzickej námahy, metabolizmu bielkovín a katabolických svalov.

   

   ZLOŽENIE                    100 g         10 g dávka

  PepForm (leucinové peptidy)     40 g       4 g

  L-Leucín              5 g         0,5 g

  L-Izoleucín         5 g         0,5 g

  V-Valín40 g       4 g

  L-Glutamin         5 g         0,5 g

  Citrulline Malate             5 g         0,5 g

   

  1 DÁVKA - 10 g