AONE- BCAA Aminos 250 tabliet
Novinka

AONE - BCAA Aminos 250 tabliet

BCAA - esenciálne aminokyseliny ( telo si ich nevie vytvoriť samo, tvoria sa len v rastlinách  syntézou za prítomnosti mikroorganizmov) vetvené aminokyseliny ( isoleucín, leucín, valín), chránia svaly proti úbytku svalovej hmoty, pôsobia antikatabolicky a dodávajú energiu pre tvrdý tréning.

13,00 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

V priebehu aktívneho tréningu sú voľné vetvené aminokyseliny premieňané a využívané k tvorbe energie ( organizmus pre tvornu energie využiva atómy vodíka a kyslíka z BCAA). Ich prirodzené množstvo však nepostačuje na celý tréning a výsledkom je devastácia svalovej hmoty súvisiaca s katabolickými procesmi. Týmto nežiadúcim efektom je možné sa vyhnúť pomocou „BCAA AMINOS“, ktorý zabezpečí dostatok voľných vetvených aminokyselín a dodá istotu, že tréning bude efektívny. Prípravok BCAA AMINOS vyrovnáva nielen straty L-leucínu a L-alanínu zapríčinené tréningom, ale pôsobí aj ako “šetrič glutamínu‘‘ ( organizmus stráca počas záťaže menej glutamínu). Vhodný je pre všetkých športovcov a aktívnych ľudí, ktorí chcú podávať stále vysoké výkony bez rizika devastácie svalvej hmoty.

  • základná ochrana svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • podpora tvorby svalovej hmoty
  • rýchla a kvalitná obnova energetických zásob
  • efektívna podpora nárastu svalovej sily nutná ochrana svalovej hmoty pred devastáciou počas redukčnej diéty
  • 780 mg BCAA v jednej tablete (1000 mg) v pomere 2:1:1
  • BCAA rastlinného pôvodu patentované firmou AMINO GmbH Nemecko
  • kyselina pantoténová + vitamín B6 zosilňujú účinok prípravku
 

Zloženie
Rastlinný extrakt bohatý na BCAA (BETAMINO ®), ovovitelínový proteín, pivné kvasinky, D-pantotenát vápenatý, pyridoxínhydrochlorid, pomocná látka (stearan horečnatý).

 

Výživová hodnota 20 tabliet (d.d.#) Energia 66,8 kcal / 279 kJ Bielkoviny 16,0g Sacharidy 0,8 g Tuky 0,6 g Aminokyseliny L- leucín (BCAA) 8000 mg L-izoleucín (BCAA) 4000 mg L- valín (BCAA) 4000 mg

 
Dávkovanie: 5-10 tabliet rozložiť na dávku cca 30 min. pred tréningom na zásobenie tela BCAA a dávku ihneď po tréningu na podporu regenerácie.
 

 

Výživová hodnota20 tabliet 
Energia66,8 kcal / 279 kJ 
Bielkoviny16,0 g 
Sacharidy0,8 g 
Tuky0,6 g 
 
Vitamínymg / 20 tabliet (d.d.#)% OVD
Kys. pantoténová5,3 mg88
Vitamín B61,8 mg88
 
Aminokyselinymg / 20 tabliet (d.d.#) 
L-leucín (BCAA)8000 mg 
L-izoleucín (BCAA)4000 mg 
L-valín (BCAA)4000 mg 

Tabuľka dát

aone
9 položky