DOPRAVA ZADARMO už pri nákupe nad 100€

  • Novinka
NUTREND - Amino POWER LIQUID 1000 ml
  • NUTREND - Amino POWER LIQUID 1000 ml
  • NUTREND - Amino POWER LIQUID 1000 ml

NUTREND - Amino POWER LIQUID 1000 ml

16,50 €

Amino Power Liquid - Nutrend Komplexné aminokyselinové spektrum pochádzajúcc z proteínových hydrolyzátov. Obohatené o L-arginín a L-ornitín.

NUTREND - Amino POWER LIQUID 1000 ml

NUTREND - Amino

16,50 €
Množstvo :
Skladom

  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

NUTREND - Amino POWER LIQUID 1000 ml

Komplexné aminokyselinové spektrum pochádzajúcc z proteínových hydrolyzátov. Obohatené o L-arginín a L-ornitín. L-arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý pôsobí na vazodilatáciu (rozšírenie ciev) a uvoľnenie ciev.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: základná dávka je 40 ml 1-2x v priebehu dňa. Najlepšie medzi jedlami alebo navečer pred spaním.

Použitie: odporúčanú dávku odmerajte priloženou odmerkou a rozmiešajte vo vode. Pomer riedenia je 40 ml na 250 ml vody. Pred použitím pretrepať. Po otvorení skladujte pri teplote do 10°C a spotrebujte do 2 mesiacov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie

Voda, hydrolyzát bravčovej želatíny, hydrolyzát kazeínu PeptoPro®, L-arginín hydrochlorid, L-ornitín hydrochlorid, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma (E 160a, E 160e), sladidlá acesulfam K a sukralóza, konzervačné činidlá kyselina sorbová a benzoan sodný.

Upozornenie

Výživový doplnok pre športovcov. Nesmi esa používať jako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Alergén: laktóza.