Zoznam produktov značky Nutrex

16,29 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate International 60 kapsúl

Pri tomto produkte POZOR: Toto je zďaleka najsilneší spaľovač aký kedy v Nutrex vyvynuli. Je tak silný, že si nikdy nemôžete dať viac ako jednu kapsulu. LIPO-6 Black Ultra Concentrate je ultra koncentrovaný super silný spaľovač tuku, ktorý zaútočí na váš tuk. Potláča chuť do jedla a zároveň vám dodá energiu na niekoľko hodín.

15,80 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Nutrex - VITADAPT 90 tabliet

Spoločnosť Nutrex Research pripravila na trh VitAdapt a teda špičkový doplnok s viacerými vitamínmi a minerálmi zvyšujúci výkon. Každá porcia poskytuje komplexnú zmes dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré nahradia tie, ktoré sa stratili počas intenzívneho tréningu, ako aj tri z najsilnejších adaptogénov, ktoré zvyšujú vašu výkonnosť každý deň. VitAdapt je jedinou voľbou pre športovcov, ktorí hľadajú kombináciu na podporu a zlepšenie svojho aktívneho životného štýlu!

21,90 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Nutrex - LIPO-6 BLACK KETO

LIPO-6 BLACK KETO využíva silný exogénny zdroj ketónov. Stav ketózy vyzýva vaše telo, aby používalo tuk ako svoj primárny zdroj energie, revitalizuje váš metabolizmus, pomáha kontrolovať chuť do jedla, zvyšuje vytrvalosť a zvyšuje duševnú čistotu. Táto pokročilá receptúra je poháňaná patentovaným goBHB® a podpornými prísadami, ktoré sa okamžite začnú premietať na ketózu!

29,90 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Nutrex - Lipo 6 Defining Gel

Nutrex vyvinul perfektnú zbraň, ktorá vám umožní priamo útočiť na tvrdohlavé tukové oblasti podľa vášho výberu. GEL LIPO-6 dodáva klinicky overené prísady do tukových oblastí pomocou vysoko špecializovanej technológie TopiSorb ™.