Zoznam produktov značky HardRock Supplements

29,90 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

HardRock Supplements CYCLE SUPPORT 240 kapsúl

CYCLE & Support HardRock je nový doplnok podporujúci rekonštrukciu a regeneráciu pečene. Prípravok podporuje správne fungovanie pečene, pomáha pri regenerácii a neutralizuje toxické látky obsiahnuté v tele. Zlepšuje zdravotný stav mužov po intenzívnych cykloch. Doplnok obsahuje iba overené prísady v účinných dávkach, umožňuje vám rýchlo obnoviť hormonálnu rovnováhu. Produkt zlepšuje účinnosť dýchacieho systému, znižuje množstvo voľných radikálov, znižuje poškodenie ciev a podporuje ich rozširovanie. Zvyšuje integritu nervových buniek a zlepšuje vedenie nervov a tiež zlepšuje náladu.

32,90 €
Skladom

Žlté Bullet EPH Pills sú účinný doplnok na zníženie hmotnosti, ktorý je porovnateľný s Yellow Swarm obsahujúcim 25 mg extraktu efedry. Obsahuje ingrediencie, ktoré sú určené na potlačenie vašej chuti do jedla a kontrolnej hmotnosti. Žlté "kapsulky" dostali úžasné recenzie v uplynulom roku a stali sa jedným z najlepších diét I-Suplementov.

34,90 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Yellow Bullet Extreme je vyrobená rovnakou spoločnosťou ako štandardná žltá bullet, Delta Health Products. Každá spoločnosť má svoju špecialitu a zdá sa, že Delta je špecialitou epH.Ak sa vám páči Yellow Bullet kvôli svojim vlastnostiam pri spaľovaní tukov, ako by ste chceli Yellow Bullet Xtreme, ktorý dodáva skutočnejšiu efedru s 50mg plus kombinuje špeciálnu zmes zložiek, ktoré zvyšujú prínosy ephedry na spaľovanie tukov nad rámec toho, čo dokáže prírodná epH robiť.

Yellow Bullet Extreme

~ Zvýšenie metabolizmu
~ Zvýšiť náladu
~ Skvelé pre tréning
~ Rýchle zníženie tuku