Zoznam produktov značky Chevron Nutrition

17,90 €
Skladom

Chevron Nutrition - JOINT SUPPORT 500 g

Zabráňte opotrebovanie kĺbov a deformácii tkanív pomocou kĺbovej výživy Joint Support Advanced Formula. Kĺbová výživa môže obnoviť poškodené väziva, kĺbové spoje a zaistiť regeneráciu chrupaviek a pohybovú schopnosť. Vďaka citrónovej príchuti sa ľahko stane vaším obľúbeným doplnkom k jedlu.

4,90 €
Skladom

Vitamín C 500 mg

Vitamín C zastáva veľa funkcií v našom organizme, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k správnej funkcii psychiky. Ďalej prispieva tiež k zníženiu vyčerpania a únavy. Nemenej dôležitá vlastnosť je aj podpora tvorby kolagénu pre normálnu funkciu kostí, chrupavky a ciev. Vitamín C okrem iného prispieva aj k fyzickej pohode a normálnemu energetickému metabolizmu. Podieľa sa aj na správne absorpciu železa v organizme.

37,90 €
Skladom

Detailný popis produktu

Náš vysoko kvalitné micelárny kazeínový prášok je našlapaný, a to s 24,3 g pomaly stráviteľného proteínu v jednej dávke, špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomohol k rastu a udržanie svalovej hmoty. Konzumujte ho pred spaním, aby ste dosiahli svoje fitness cieľov alebo dokonalého telesného spevnenie a tvaru. Micellar Casein od značky Chevron Nutrition je k dostaniu v dvoch vynikajúcich príchutiach s hustejší štruktúrou než tomu je u srvátkového proteínu. Micellar Casein chutí skvele a je ideálnym proteínom, ktorý sa môže použiť aj pri varení, najmä pri výrobe chutných dezertov s vysokým obsahom bielkovín.