Zoznam produktov značky Androrganics

48,90 €
Skladom

Androrganics Giganabol 90g

Unikátny komplex z dielne AndrOrganics aj pre tých najnáročnejších užívateľov. Spĺňa prísne kritériá so zameraním na viaceré mechanizmy v našom tele, ktoré sú schopné naštartovať rast čistej svalovej hmoty. K ich stimulácii boli využité extrakty, ktorých čistota presahuje 99 %, čo ich radí medzi špičku a maximalizuje ich účinnosť a anabolickú silu.

41,90 €
Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.

Megandrol - Androrganics

Extrémne silný a maximálne nadupaný testosterónový booster novej generácie s obrovskou dávkou tých najúčinnejších látok v maximálnej možnej koncentrácii a čistote. Ich synergia spôsobuje masívny nárast testosterónu, libida, sily a energie.

38,90 €
Skladom

Androrganics Anasterol 90g

Ide o extrémne silný a výnimočný extrakt sterolov a ďalších synergicky pôsobiacich látok a biologicky aktívnych zlúčenín zodpovedných za produkciu anabolického účinku.

Pri silovom tréningu a dostatočnom množstve bielkovín zaznamenáte zvýšenú fyzickú kondíciu, štart proteosyntézy (zvýšené zabudovanie bielkovín do svalov) a zvýšený nárast svalovej hmoty v priemere 10 až 15 %.

33,90 €
Skladom

Androrganics ActiVital

ActiVital je zmes superkomplexných, ušľachtilých bylín - adaptogénov, používaných v tradičnej medicíne už tisíce rokov. Tieto majú potvrdené pozitívne účinky pre ľudský organizmus, regeneráciu, výkonnosť a zdravie. Je veľmi vhodný pre človeka, ktorý chce byť aktívny, plný síl, a ktorý chce udržať svoje zdravie a regeneráciu na maxime. ActiVital nesmie chýbať v suplementácii žiadneho športovca, ktorý to myslí vážne, taktiež u človeka, ktorý sa chce udržať čo najdlhšie svieži, mladý a plný síl. Dodajte si dávku energie pre akúkoľvek činnosť a to úplne bez kofeínu.