Anabolizéry a NO doplnky

Produkty zaradené v ponuke nášho e-shopu nie sú predmetom Trestného zákona platného v Slovenskej a Českej republike !!

POZOR! Predaj anabolických látok je od 1.1.2016 na uzemi SR zakázaný ! Tento obchod prevádzkuje BODYTRADE LTD bodytradeltd@musclebody.sk

Aktívne filtre

35,50 €
Skladom

VPX Shotgun 5X

SHOTGUN 5X je prvý doplnok na budovanie svalov VPX®, ktorý využíva vynikajúcu synergickú zmes účinných látok kombinovanú so špičkovým systémom dodávania. * Zlúčeniny ako kreatín, Kyseliny beta-alanín a aminokyseliny vetveného reťazca sú kombinované s technológiou Ethyl Ester, aby sa podporila maximálna absorpcia! * Etylesterové zlúčeniny používané v SHOTGUN 5X pomáhajú týmto silným látkam, ktoré budujú svaly, vstúpiť do krvného obehu takmer 100%, na rozdiel od rovnaké prísady bez technológie Ethyl Ester, ktoré by sa mohli absorbovať iba pri 15% až 40%. * Táto vysoko pokroková technológia Ethyl Ester prenáša tieto zlúčeniny SHOTGUN 5X cez svalovú bunku G47membrane, kde môžu pomôcť podporiť rast svalov! * Spoločnosť VPX odporúča užívanie pred cvičením SHOTGUN 5X.

19,90 €
Skladom

Swiss Pharmaceuticals - A.O.C - 180 kapsúl

AOC je špeciálne navrhnutý produkt na vyvolanie maximálneho napumpovania svalov. Obsahuje prémiová kombinácia aktívnych zložiek, ako je AAKG + citrulín + ornitín. Produkt je možné použiť v tréningové a netréningové dni niekoľkokrát počas dňa. V Okrem samotného prekrvenia funguje aj dobre pre lepší spánok.