Nutrend N1 Shot 60 ml Väčšie

Nutrend N1 Shot 60 ml

Nový produkt

Profesionálny predtréningový prípravok v rýchlo vstrebateľnej tekutej forme na okamžité použitie určený všetkým športovcom pre stimuláciu tela a mysle pred náročnou fyzickou aktivitou.

Viac detailov

1,09 € s DPH

 • Vlastnosti a špecifikácie:

  Profesionálny predtréningový prípravok v rýchlo vstrebateľnej tekutej forme na okamžité použitie určený všetkým športovcom pre stimuláciu tela a mysle pred náročnou fyzickou aktivitou. Obsahuje overené látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia nevídaný účinok, napumpovanie svalov a posunutie hraníc fyzického výkonu. N1 Shot je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy. Je určený tak pre silový, ako aj vytrvalostný výkon. Dodá energiu a silu počas celej dĺžky športovej aktivity. N1 Shot predstavuje zdroj novej sily, energie a hlavne skvelého pocitu z vykonaného tréningu.

  Charakteristika:

  • určený pre športovcov všetkých kategórií a odvetví
  • tekutá, rychlo vstrebateľná forma
  • zlepšuje silový a vytrvalostný výkon
  • vynikajúci zdroj dlhodobej energie
  • bez cukru
  • zaručí maximálne napumpovanie svalstva
  • zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy

  Nutričné hodnoty:

  N1 Shot 60 ml (pomaranč)

  Veľkosť 1 dávky: 60 ml
  Počet dávok v balení: 1
  Nutričné hodnoty1 dávka (60 ml)% ODD*
  Beta-alanín2500 mg**
  L-Arginín2000 mg**
  Taurín1000 mg**
  Glukuronolakton500 mg**
  Kofeín200 mg**
  Extrakt z guarany500 mg**
  Extrakt zo zeleného čaju250 mg**
  DMAE (dimethylaminoethanol)20 mg**
  Vitamín C200 mg250%
  Cholín200 mg**
  *odporúčaná denná dávka
  **denná dávka nie je stanovená
  Zloženie
  Voda, beta-alanín, L-arginín, taurín, regulátory kyslosti: kyselina citrónová a kyselina jablčná, glukuronolaktón, extrakt z guarany (10% kofeínu, farbivo: karamel), cholín chlorid, extrakt zeleného čaju (40% L-teanín), kyselina L-askorbová, kofeín, konzervant: sorban draselný, aróma, konzervant: benzoan sodný, sladidlá: neohesperidín DC a acesulfam K, L-dimethylaminoethanol bitartrát, sladidlá: sukralóza a steviol-glykozidy.
  Alergény
  Neobsahuje alergény.

  Odporúčané dávkovanie:

  Vypite 1 shot (60 ml) 15 minút pred fyzickým výkonom. Maximálna denná dávka je 60 ml. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení obsah fľaštičky ihneď spotrebujte. Pred použitím pretrepte! Pocit mravčenia je prirodzenou reakciou!

Recenzie

  úroveň 
  2017-07-31

  neodporúčam

  Prípravok som dostal ako darček k objednávke, čo ma samozrejme milo prekvapilo. Už menej milým prekvapením bolo nepríjemné svrbenie a pálenie celého tela po cca 10 minútach od užitia, ktoré pretrvávalo niekoľko hodín. Pocit, ktorý výrobca pomenúva ako "prirodzenú reakciu mravenčenia" bol tak nepríjemný, že vôbec neumožňoval koncentráciu na tréning! Výrobok neodporúčam kupovať vo väčších množstvách, kým si ho nevyskúšate. Niekomu možno sadne, u mňa sa tak nestalo.

   Napíšte recenziu!

   Napísať recenziu

   Nutrend N1 Shot 60 ml

   Nutrend N1 Shot 60 ml

   Profesionálny predtréningový prípravok v rýchlo vstrebateľnej tekutej forme na okamžité použitie určený všetkým športovcom pre stimuláciu tela a mysle pred náročnou fyzickou aktivitou.

   Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: