• Novinka
Nutrend Compress T.R.T. 120 tabliet

Nutrend Compress T.R.T. 120 tabliet

Kód:

18,90 €
S DPH

T.R.T. je skratka troch synergicky pôsobiacich štandardizovaných extraktov - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella, ktoré podporujú dlhodobé udržanie anabolického (svaly budujúceho) stavu.

Množstvo
Produkt sa opätovne snažíme v čo najkratšej dobe naskladniť.

 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
 • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Tribulus v najlepšej kombinácii. Na trh prichádza najsilnejšia kombinácia látok pre efektívne zvýšenie hladiny testosterónu.

T.R.T. je skratka troch synergicky pôsobiacich štandardizovaných extraktov - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella, ktoré podporujú dlhodobé udržanie anabolického (svaly budujúceho) stavu. Compress T.R.T. je najmodernejšia kombinácia funkčných látok pre/na zvýšenie hladiny testosterónu. Je jedinečnou kombináciou troch synergicky pôsobiacich štandardizovaných extraktov - Tribulus terrestris, Rhodiola rosea a Trigonella. Ale to ešte nie je všetko, Compress T.R.T. je naviac obohatený o jedinečný antioxidačný systém o 90% štandardizovaný extrakt z cukrovej trstiny, ktorá je jedinečným zdrojom polikosanolov. Tie sú nevyhnutné pre správnu funkčnosť kardiovaskulárneho systému.

Je určený na:

 • zvýšenie hladiny testosterónu
 • pre podporu dlhodobého anabolického stavu v priebehu dňa
 • urýchlenie fyzickej a psychickej regenerácie
 • zlepšenie libida

Dávkovanie

 1. užívajte 2 kapsule Compress T.R.T. denne
 2. berte 1 kapsulu ráno pred raňajkami a 1 kapsulu večer pred
 3. nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje
 4. neprekračujte odporúčané dávkovanie

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky:2 kaps.
Hodnoty: v 2 kaps. v 100 g
Extrakt z Tribullus terrestris 500 mg 37,8 g
Extrakt Rhodiola rosea 400 mg 27 g
Extrakt Trigonella foenum-graecum 200 mg 13,5 g
Extrakt z cukrovej trstiny 6 mg 405 mg

Zloženie

Extrakt Tribulus terrestris (60% saponínov), extrakt Rhodiola rosea (3% salidrosidov, 1% rosavinu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), extrakt Trigonella foenum-graecum (50% saponínov, dextrín), maltodextrín, extrakt z cukrovej trstiny (90% polikosanolov), protihrudkujúce činidlá oxid kremičitý.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Hore