Nové produkty

36,90 €
Skladom

Viaczložkový proteín s postupným uvoľňovaním až 8 hodín:

Phase 8 je prémiový viaczložkový proteín, ktorý bude zásobovať Vaše svaly potrebnými živinami až po dobu 8 hodín. Každá odmerka obsahuje 26 g bielkovín mliečneho pôvodu s postupným uvoľňovaním aminokyselín. Phase 8 má vynikajúce, čistý profil makroživín s obsahom polovičného množstva sacharidov a tukov oproti konkurenčným produktom.

10,00 €
Skladom

Muscletech - 100% Platinum Omega Fish Oil

100% Platinum fish oil sa vyrába iba z ultra-čistého, filtrovaného rybieho oleja pre dodanie kľúčových omega-3 mastných kyselín. Dodáva vášmu telu EPA a DHA, ktoré sú pre Vaše telo najprospešnejšie.

Rybie oleje sú vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných DHA a EPA. Denné dávkovanie vám pomôže splniť vaše omega-3 pre celý deň.

11,00 €
Skladom

MUSCLETECH PLATINUM 100% L-ARGININE 100 TABLIET

Arginín je jednou zo základných aminokyselín ľudského organizmu. Jeho základnou funkciou je zvýšenie prekrvenia periférií (prostredníctvom zvýšenej produkcie oxidu dusnatého NO), vyššia produkcia somatotropínu (rastového hormónov STH), zlepšenie funkcie pohlavných orgánov a u mužov zvýšenie spermatogenézy (tvorby spermií).

12,70 €
Skladom

MUSCLETECH PLATINUM MULTIVITAMÍN 90 KAPSÚL

Platinum Multivitamín obsahuje vysoko účinné vitamíny a minerály v každej dávke! Jedno balenie obsahuje kompletnú 30-tich denné dávkovanie. Produkt bol špeciálne navrhnutý, aby dodával komplexné spektrum vitamínov a minerálov. Pokročilý vzorec okrem vitamínov a minerálov obsahuje 865 mg aminokyselín!

19,90 €
Skladom

Swiss Pharmaceuticals - A.O.C - 180 kapsúl

AOC je špeciálne navrhnutý produkt na vyvolanie maximálneho napumpovania svalov. Obsahuje prémiová kombinácia aktívnych zložiek, ako je AAKG + citrulín + ornitín. Produkt je možné použiť v tréningové a netréningové dni niekoľkokrát počas dňa. V Okrem samotného čerpacieho účinku funguje aj dobre pre lepší spánok.

19,90 €
Skladom

Swiss Pharmaceuticals - BCAA 2:1:1 - 180 kapsúl

Syntetický chránič svalov! Kapsuly BCAA pozostávajú zo syntetického aminokyseliny s rozvetveným reťazcom kyseliny, ktoré dodávajú precvičené svaly.

Počas tréningu svalové bunky míňajú energiu, ktorá sa čiastočne získava z aminokyselín. V tieto by sa mali používať na zvýšenie svalov.

110,80 €
Skladom

SWISS PHARMACEUTICALS BOLADROL | 50 KAPSÚL

  • Prémiový multikomponentný androgénny modulátor receptora
  • Pôsobí na celkové zvýšenie sily svalov
  • Podporuje regeneráciu svalov
  • Je určený pre skúsených používateľov
  • Obsah balenia: 50 kapsúl Boladrol
  • Účinná látka: 60 mg Boladrol / kapsula
  • Dávkovanie: 1 kapsula denne