MEX M-Test PRO 150 tabliet Väčšie

MEX M-Test PRO 150 tabliet

Nový produkt

MEX M-TEST je špičkový prírodný zosilňovač testosterónu, ktorý stavia na vedecky a klinicky preskúmaných zložkách. Je založený na cielenom prístupe, aby sa dosiahlo nielen postupné zvyšovanie hladiny testosterónu, ale aj skutočné výsledky.

Viac detailov

Dodanie 1 až 3 dni.

17,80 € s DPH

 • Testosteron booster z rady Flexa Wheelera!


  MEX M-TEST je vytvorený pre jediný účel: na stimuláciu produkcie testosterónu a podporu jeho blahodárnych účinkov pre telo a fyzickú výkonnosť. Každá zložky bola vybraná v správnom množstve za účelom čo najprirodzenejšej, ale optimálne odozvy.

  Kyselina asparágová (DAA) - už ste možno o tomto "zázraku" počuli. Kyselina asparágová je prítomná v každom silnom testosterónovom zosilňovači. Klinické štúdie poukazujú na skutočnosť, že DAA funguje. Do dnes je to najúčinnejší doplnok na podporu testosterónu na trhu! Už po 12 dňoch užívania sa hladina testosterónu v tele zvýši viac ako 40%! DAA stimuluje hypofýzu, ktorá je hlavným regulátorom hladiny testorónu a rastového hormónu (HGH). Hypofýza stimulovaním začne uvoľňovať luteinizačný hormón (LH), ktorý aktivuje uvoľňovanie testosterónu zo semenníkov.

  Longjack 100:1 - LJ100 obsahuje bioaktívne Eurypeptidy, aktívne zložky Tongkat Ali. Niektoré štúdie ukazujú, že Eurypeptidy stimulujú LH, FSH a nakoniec aj produkciu testosterónu. Suplementácia s Longjack pomáha k lepšiemu športovému výkonu.

  Fenugreek (senovka grécka) - tento extrakt preukázal zvýšenie množstva biologicky dostupného testosterónu. To znamená, že vaše telo získa viac výhod z aktuálnej úrovne testosterónu v tele.

  Diindolylmethane (DIM) a Indole 3-carbinol (I3C) - tieto 2 účinné zložky sa prirodzene nachádzajú vo veľmi malých množstvách v brokolici. DIM a I3C inhibuje aktivitu aromatázy a prevádza aktívne metabolity estrogénu na menej aktívne. Výsledkom je lepší testosterón-estrogén pomer, ktorý podporuje vyrysovanejšiu a pevnejšiu postavu.


  Doporučené dávkovanie M-Test PRO:

  Užite 3 tablety na lačný žalúdok 2 krát denne, pred jedlom alebo po tréningu.


  Nutričné hodnoty a zloženie:

  Nutričné hodnoty na jednu dávku (3 tablety)

  • Zinok 7,5mg
  • Kyselina asparágová 1500mg
  • M-TEST PRO Proprietary Blend 522mg
   • LJ100 (Eurycoma longifolia 100:1 extrakt), Calcium-D-Glucarate, Prunella Vulgaris (extrakt) (ovocie), Fenugreek (extrakt)
  • Estrogen Modulation and Control Blend 200mg
   • Diindolylmethane (DIM), Indole 3-carbinol (13C)

  Ostatné zloženie: mikrokryštalická celulóza, celulózna gumakyselina stearováoxid kremičitý,magnéziumstearát

  Info pre alergikov: Vyrobené v zariadeniach pre spracovanie produktov obsahujúcich mlieko, vajcia, sóju.

Recenzie

  Napísať recenziu

  MEX M-Test PRO 150 tabliet

  MEX M-Test PRO 150 tabliet

  MEX M-TEST je špičkový prírodný zosilňovač testosterónu, ktorý stavia na vedecky a klinicky preskúmaných zložkách. Je založený na cielenom prístupe, aby sa dosiahlo nielen postupné zvyšovanie hladiny testosterónu, ale aj skutočné výsledky.