Hi - Tech Pharmaceuticals - Anavar 180 tabliet
Novinka

Hi - Tech Pharmaceuticals - Anavar 180 tabliet

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar

Hi-Tech Pharma Anavar podporuje spaľovanie tukov a zároveň pôsobí ako zvyšovač testosterónu!

180 tabliet / 60 porcií

59,90 €
S DPH
 Skladom
  • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
  • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
  • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar je novo vyvinutý Testo Booster vyrobený len pre kulturistov. Anavar je synergický prípravok silného extrémneho svalového testoboostra, ktorý sleduje početné metabolické cesty na urýchlenie rastu svalov a svalovej sily. Anavar stimuluje a poháňa adenozíntrifosfát (ATP) (biomolekula, ktorá podporuje intenzívnu kontrakciu svalov) do svalových buniek, zvyšuje a udržuje tvorbu oxidu dusnatého prostredníctvom inhibície arginázy, zvyšuje syntézu proteínov, príjem a ukladanie glukózy a blokuje katabolické účinky kortizolu na sval svalového tkaniva.

Prvou hlavnou zložkou je 4-androstenolón. Tiež známy ako 4 Androstene-3b-ol, 17-on alebo len 4-Andro. Je známe, že 4-Andro zvyšuje hladiny testosterónu a zlepšuje fyzický výkon.

Zloženie:

Ďalšou zložkou je 1-Androstenolon alebo 3b-hydroxy-5a-androst-1-en-17-onu. Najjednoduchší názov je 1-Andro. Čo tento hormón robí, pomáha vypnúť hormónu estrogénu a pomáha pri premene DHT, takže môžete regulovať estrogénu v tele, a nie bojovať proti testosterónu. Preto je považovaný za suchý prohormón a môže byť použitý pre cyklus.

Ďalšou zložkou je epiandrosterone alebo tiež známy ako 3b-Hydroxyetiallocholan-17-on, alebo jednoducho ako Epiandro. Tiež táto zlúčenina nie je prevedená na estrogén, takže máte dve, ktoré pomáhajú! Epiandro sa prirodzene vyskytuje v peľoch borovice a pomáha zvyšovať pevnosť.

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar Zložky:

Vlastná zmes s technológiou Extend Rx: 1900mg

S- (2-Boronethyl) -L-cysteín hydrochloridu, 2- (S) aminoetyl-6-boronohexan kyseliny, kreatín etylester, kreatín monohydrát, L-arginín hydrochloridu, inozín etylester, adenosintrifosfát, 25R Spirosten-5A Diol-6-One-3-ón, dehydroepiandrosterón acetát, dehydroepiandrosterón cypionát, dehydroepiandrosterón propionát, dehydroepiandrosterón Enantát, Smilagenin, hekogenín acetát, 6-ketosodiosgenín cypionát, 6-keto-diosgenín propionát, 6-ketosioziogín acetát 20-hydroxyekdyson dekanoát , Naringen 6,7 Dihydroxybergamottin, Quebracho Blanco HCL.

Hi-Tech Pharmaceuticals Anavar Odporúčania / Dávkovanie:

Užívajte 3 tablety ráno a 3 tablety popoludní alebo večer. Neprekračujte odporúčané dávkovanie, pretože Anavar má veľmi silný anabolický účinok.

Tabuľka dát

2 položky