GASPARI BCAA 6000 180 TABLIET Väčšie

GASPARI BCAA 6000 180 TABLIET

Nový produkt

GASPARI BCAA 6000 sú zárukou tej najvyššej kvality v rade aminokyselín. Disponujú pomerom BCAA 4:1:1, čo ocenia nie len silový a vrcholoví športovci, ale aj rekreanti a ináč zamerané športy. 

Viac detailov

17,70 € s DPH

 • GASPARI BCAA 6000 A ICH ŠPECIFIKÁCIE:

  BCAA 6000 od Gaspari obsahujú vysokú dávku leucínu v pomere 4:1:1. Každá dávka obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom farmaceutickej kvality!

  Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) dostali svoje meno pretože sa líšia od iných aminokyselín svojou jedinečnou molekulárnou štruktúrou. Všetky BCAA sú považované za esenciálne aminokyseliny, pretože ich telo nedokáže samo produkovať. BCAA zlepšujú proteínovú syntézu, čo vedie k rýchlejšej regenerácii, k zväčšeniu svalovej hmoty a zlepšeniu výkonnosti.

  VÝHODY BCAA 6000:

  • podporuje nárast svalstva
  • potláča svalovicu
  • urýchľuje regeneráciu

  NUTRIČNÉ HODNOTY

  BCAA 6000 180 tbl (bez príchute)
  Veľkosť 1 dávky: 6 tbl
  Počet dávok v balení: 30
  Nutričné hodnoty1 dávka (6 tbl)% ODD*
  Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát)3 mg150%
  L-Leucín4000 mg**
  L-Valín1000 mg**
  L-izoleucín1000 mg**
  *odporúčaná denná dávka
  **denná dávka nie je stanovená
  Zloženie
  Hydrogenfosforečnan vápenatý, kyselina stearová, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, sodná soľ kroskarmelózy, oxid kremičitý, sodná soľ karboxymetylcelulózy dextrín, dextróza, sójový lecitín, citrát sodný.
  Alergény
  Obsahuje sójové zrná.

  ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

  Užite jednu dávku (6 tabliet) s 250 - 500 ml vody. Užite jednu dávku denne pred a po tréningu alebo medzi jedlami.

  UPOZORNENIE:

  Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Recenzie

  Napísať recenziu

  GASPARI BCAA 6000 180 TABLIET

  GASPARI BCAA 6000 180 TABLIET

  GASPARI BCAA 6000 sú zárukou tej najvyššej kvality v rade aminokyselín. Disponujú pomerom BCAA 4:1:1, čo ocenia nie len silový a vrcholoví športovci, ale aj rekreanti a ináč zamerané športy.