Warrior Labs- BCAA Amino Powder 400g
Novinka

Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g

Práškové BCAA v ideálnom pomere 2:1:1.

17,89 €
S DPH
 Snažíme sa tieto produkty v čo najkratšom čase naskladniť.
 • Bezpečný nákup Bezpečný nákup
 • Dodanie do 24. hod. Dodanie do 24. hod.
 • Pomoc s nákupom Pomoc s nákupom

Popis

Warrior Labs - BCAA Amino Powder 400g

Vo svete doplnkov výživy, aj keď je v dnešnej dobe plný rôznych inovatívnych a zaručene účinných produktov, môžeme nájsť stálice, ktoré aj po rokoch prílevu noviniek nestrácajú v športovej suplementácii na svojej dôležitosti a významnosti. Jednými z nich sú aj aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, ktoré možno viac poznáte pod skratkou BCAA. Nie sú však BCAA ako BCAA.

BCAA Amino Powder 2:1:1 je komplexný produkt starostlivo zostavený z overených látok v špičkovej kvalite namiešaných tak, aby medzi sebou pôsobili synergicky.

BCAA (Branched-chain Amino Acids) sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom L-valín, L-leucín, L-izoleucín. Sú tiež označované ako proteínogénne BCAA a patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín. Vhodné sú v období naberania svalov, nevyhnutnosťou v obdobiach redukcie tuku.

BCAA zabezpečujú niekoľko metabolických a fyziologických funkcií. Metabolicky podporujú BCAA syntézu bielkovín, z fyziologického hľadiska preberajú významné úlohy v imunitnom systéme a v mozgu. Dôležitosť týchto aminokyselín povrdili aj vedecké štúdie.

BCAA:

 • Zvyšujú svalovú silu a celkový telesný výkon
 • Sú silne anabolické
 • Chránia svalovú hmotu pred katabolizmom najmä v období kalorického deficitu
 • Oddiaľujú nástup únavy
 • Skracujú čas potrebný pre regeneráciu svalových vlákien
 • Pôsobia antikatabolicky
 • Zvyšujú syntézu bielkovín počas cvičenia
 • Udržiavajú harmonický hormonálny systém

Glutamín matrix - zmes najkvalitnejších foriem L-glutamínu. Glutamín je aminokyselina, ktorá je vo svaloch zastúpená v najväčšom množstve. Je nevyhnutný pre regeneračné procesy v organizme a v svaloch pôsobí silne antikatabolicky. Pri glutamíne je ešte potrebné spomenúť, že výrazným spôsobom ovplyvňuje funkciu imunitného systému, čo je zvlášť vhodné v obdobiach predsúťažných príprav športovcov, kedy je obranyschopnosť organizmu znížená.

L-tyrozín - je neesenciálna aminokyselina, ktorá je priam ideálnym pomocníkom pre športovcov. Podporuje kvalitu športového výkonu, urýchľuje regeneráciu a pomáha predchádzať pretrénovaniu. Okrem toho napomáha redukovať a spaľovať telesný tuk.

Okrem 6 základných zložiek obsahuje BCAA AMINO POWDER 2:1:1 aj zmes vitamínov a minerálov (vitamín B6, vitamín B3, draslík, horčík), ktoré pôsobia navzájom synergicky a posilňujú účinky jednotlivých látok v produkte. 

Neobsahujú ani gram cukru (sú maximálne vhodné pre súťažných kulturistov, fitnesky alebo bikiny fitnesky na najtvrdšej diéte). Suroviny použité v produkte sú vhodné pre vegánov aj vegetariánov, neobsahujú lepok, ani laktózu, sú bez umelých farbív a emulgátorov (éčok). Naše BCAA sú 100 % rozpustné s lahodnou chuťou a arómou.


Dávkovanie

1 odmerku (13 g) rozmiešajte v 200-250 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť pred, počas alebo po tréningu. V dňoch tréningového voľna užite 1 dávku v priebehu dňa. Maximálna denná dávka sú 2 odmerky.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Citrus Fruits)13 g
Počet dávok v balení: (400 g)40
BCAA Instant 2:1:16 000 mg
L-leucín3 000 mg
L-valín1 500 mg
L-izoleucín1 500 mg
Amino Performance Matrix3 900 mg
L-glutamín system matrix2 500 mg
L-tyrozín700 mg
Vitamín B62mg
Glukonát horečnatý120 mg
Citrát draselný60 mg
Niacín (vitamín B3)20 mg

Zloženie

Patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralóza, acesulfam-K.


Informácie pre alergikov

Bez lepku a laktózy.

Tabuľka dát

Warrior Labs