Universal Nutrition Juiced Aminos 376 g Väčšie

Universal Nutrition Juiced Aminos 376 g

Nový produkt

Silný aminokyselinový stack

Určené pre: hardcore tréningy kulturistov, powerlifterov a silových športovcov lifterov, ktorí chcú maximalizovať výkon, vytrvalosť a regeneráciu športovcov, ktorí sa snažia ochrániť svalovú hmotu v období diéty alebo extrémneho tréningu

Viac detailov

Dodanie 1 až 3 dni.

19,00 € s DPH

 • Animal Juiced Aminos sú silným aminokyselinovým stackom, ktorý je strategicky určený pre skvalitnenie tréningov silových športovcov. Čo obsahuje? Kazdá odmerka Animal Juiced Aminos je nabitá instatnými BCAA, esenciálnymi aminokyselinami, aminokyselinami na zlepšenie výkonu a regenerácie.

  Animal Juiced Aminos obsahujú BCAA v pomere 2:1:1 v instatnej forme. Čo to znamená? To znamená, že su schopné sa veľmi ľahko rozpúštať vo vode a nie zhlukovať sa na povrchu. BCAA majú anabolické a antikatabolické výhody. Výrazne zvyšujú syntézu bielkovín, zvyšujú hladiny podporných hormónov, ako sú rastový hormón, IGF-1 a inzulínu a pomáhajú udržiavať priaznivý pomer testosterónu ku kortizolu.

   

  Ďalšie na rade v Juiced Aminos sú esenciálne aminokyseliny (EAA). Juiced Aminos obsahuje kompletný profil esenciálnych aminokyselín v správnych pomeroch potrebných pre podporu anabolizmu, zvýšenia svalovej syntézy a zníženie katabolizmu.

  Týmto ale Juiced Aminos nekončia. Táto výkonná formula je doplnená zmesou pre podporu výkonnosti Juiced AA Performance Blend. V tejto zmesi sa nachádzajú taurín, citrulín malát, l-glutamín, AgmaPure™ (agmatín sulfát), GlycoCarn® (glycín propionyl L-karnitín HCl), ArginoCarn® (acetyl-L-karnitín argin dichlorid), Sustamine ™ (L-alanyl-L-glutamín)

   

  Citrulín malát účinne podporuje plazmatický hladiny arginínu a oxidu dusnatého. Citrulín malát umožňuje lepšiu reguláciu prietoku krvi a dodanie aminokyselín do svalového tkaniva, zlepšenie poskytovania kyslíka. Hrá tiež dôležitú úlohu pri znižovaní kyseliny mliečnej a amoniaku nahramadených ťažkým tréningom, optimalizuje tvorbu ATP, zníži únavu svalov a podporuje vytrvalosť.

   

  L-glutamín tvorí viac ako 60% voľných aminokyselín v kostrovom svalstve a viac ako 20% z celkového počtu cirkulujúcich aminokyselín. Glutamín je dôležitý najmä pre jeho regeneračné vlastnosti, zníženie bolesti svalov. Hrá taktiež dôležitú úlohu v metabolizme bielkovín.

   

  L-taurín má schopnosť expandovať svalové bunky tým, že pomáha v bunkách udržiavať viac vody a to vedie k zvýšenej bunkovej objemnosti. Pre kulturistov a silových športovcov je dôležitý, pretože rozšírené svalové bunky zvyšujú hydratáciu tela, čo vedie k vyššej miere syntézy bielkovín.

  AgmaPure™ (agmatín sulfát) je unikátna aminokyselina v tom, že prispieva k zlepšeniu delenia živín, čo vedie k väčšiemu ukladaniu glykogénu a vyšiemu zadržiavaniu vody vo svalových bunkách. Taktiež pomáha zvyšovať hladiny oxidu dusnatého.

   

  GlycoCarn® (glycín propionyl L-karnitín HCl) zvyšuje výkonnosť. Výskum ukázal, že spolu s jeho schopnosťou zvyšovať výkonnosť môže byť aj nitric oxide booster, čo vedie k zvýšeniu prietoku krvi a zvýšeniu produkcie ATP energie. Okrem toho bolo dokázané, že zvyšuje hormonálnu odpoveď na tréning čo má za následok väčší počet neporušených receptorov pre hormonálnu interakciu.

  ArginoCarn® (acetyl-L-karnitín arginin dichlorid). Výskum ukazuje, že táto silná zlúčenina pomáha zvyšovať rast a regeneráciu neurónov, podporuje činnosť mozgu, zvyšuje kognitívne funkcie a pamäť, môže dokonca zvýšiť spaľovanie tukov. Poskytuje podporu vo forme zvýšeného prietoku krvi, zvýšenie výkonnosti a regenerácie svalov, zvyšuje odolnosť.

  Sustamine ™ (L-alanyl-L-glutamín) je špeciálny dipeptid s výhodami, medzi ktoré patria podpora syntézy bielkovín a stimulovanie imunitných akcií tela, podporuje zdravú hydratáciu a dodáva energiu. Schopnosť podporovať lepšiu hydratáciu je jeho kľúčovou vlastnosťou. Lepšia hydratácia znamená lepšiu prepravu živín do buniek a odplavenie odpadu z tela.

   

  Doporučené dávkovanie:

  Užíte 1 odmerku pred, počas alebo po tréningu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte 2 odmerky denne.

  Nutričné hodnoty na 1 odmerku (12,57g)

  Anabolic BCAA & EAA Matrix 6000mg         Instanté BCAA (leucín, izoleucín a valín)         Lyzín         Arginín         Metionín         Fenylalanín         Treonín         Hystidín

  Juiced AA Performance Blend 4000mg         L-taurín         Citrulín malát         L-glutamín         AgmaPure™ (agmatín sulfát)                 GlycoCarn® (glycín propionyl L-karnitín HCl)             ArginoCarn® (acetyl-L-karnitín arginin dichlorid)             Sustamine™ (L-alanyl-L-glutamín)

   

  Ostatné zložky:

  Kyselina citrónová, prírodné a umelé príchute, kyselina jablčná, sukralóza, acesulfam draselný, FD & C Yellow # 5, FD & C Yellow # 6.

  Obsahuje: Sóju. Vyrobené v GMP zariadeniach, ktoré spracovávajú mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Universal Nutrition Juiced Aminos 376 g

  Universal Nutrition Juiced Aminos 376 g

  Silný aminokyselinový stack

  Určené pre: hardcore tréningy kulturistov, powerlifterov a silových športovcov lifterov, ktorí chcú maximalizovať výkon, vytrvalosť a regeneráciu športovcov, ktorí sa snažia ochrániť svalovú hmotu v období diéty alebo extrémneho tréningu