Komplexné spalovače

Existuje 14 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 14 položiek

Aktívne filtre

Nutrex - LIPO 6 Black 120tbl

Cena 18,90 €
Lipo 6 Black 120 kaps - Nutrex Až 7-zložkový účinný spaľovač tukov Lipo 6 Black, ktorý je vylepšenou verziou celosvetovo najpredávanejšieho spaľovača tuku Lipo 6. Aj preto získal prívlastok "najlepší produkt v oblasti spaľovania tukov". Tento efektívny a bezpečný spaľovač tuku patrí medzi...
 • Novinka

Nutrex Lipo 6 Rx 60 tabliet

Cena 28,20 €
LIPO- Rx je nový, silný spalovač tukov, ktorý obsahuje  Teacrine™, prírodná zložka, ktorá funguje v tele s prírodzenými metabolickými procesmi, aby ich pripravila na dlhodobú energiu bez odrovnania, zvýšené duševné zdravie a zlepšenú náladu. Spôsobuje silné štádium termogenézy, čo smeruje k...
 • Novinka

Nutrex - LIPO 6 Black Ultra...

Cena 27,00 €
Nutrex - LIPO 6 Black Ultra Concentrate 60 kapsúl ide o najsilneší spaľovač aký kedy v Nutrexe vyvinuli. Je tak silný, že si nikdy nemôžte dať viac ako jednu kapsulu. Lipo 6 BLACK Ultra Concentrate zaútočí na váš tuk. Potláča chuť do jedla a zároveň vám dodá energiu na niekoľko hodín.
 • Novinka

Swanson - Bioperine 60cps

Cena 5,90 €
Bioperin (Piperín) - štandardizovaný extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum). Ide o jeden z najužitočnejších doplnkov, ktorý je vhodný kombinovať s ostatnými pre ich posilnenie a zvyšuje účinnosť a vstrebateľnosť živín ako cukrov, tukov a bielkovín.
 • Novinka

Swanson - Chromium...

Cena 5,90 €
Pikolinát chrómu je výživový doplnok, ktorý zvyšuje účinnosť inzulínu na optimálnu úroveň. Tento populárny výživový doplnok je kombináciou prvku chróm a kyseliny pikolínovej.
 • Novinka

Hellfire Innovative Labs...

Cena 22,88 €
Hellfire Innovative Labs 100 kapsúl Hell Fire® je špičkou amerického trhu v oblasti spaľovačov tukov. Zloženie Hell Fire je obohatené o formulu Ephedra® extrakt obsahom 150mg na kapsulu. Prvé výsledky sú badateľné už po prvom týždni užívania produktu. 
 • Novinka

VPX - Redline Ultra...

Cena 29,90 €
VPX Redline Ultra Hardcore je ultra moderný spaľovač tukov, ktorý má na trhu najviac technologicky náročnú konštrukciu. jeho prevádzka je založená na troch základných fázach.
 • Novinka

Innovative Laboratories -...

Cena 34,98 €
BLACK MAMBA 90 KAPSÚL Black Mamba® je jedeným z najsilnejších spaľovačov tukov na americkom trhu. Jeho výhodou je kvalita účinnej zmesi, obsahujúca tiež Ephedra® extrakt, ktorý zabezpečuje účinné spaľovanie tukov a prísun dlhotrvajúcej energie.
 • Novinka

Nutrend Fat Direct Shot 60 ml

Cena 1,28 €
Nutrend Fat Direct Shot 60 ml FAT DIRECT SHOT je úplne nový spaľovač a nakopávač 2 v 1. Predstavuje jedinečné spojenie účinných látok na podporu chudnutia a fyzického výkonu. Tento pomocník pre obdobie diétneho režimu a tvrdého tréningu zabezpečuje stimuláciu organizmu, oddiali únavu a súčasne...
 • Novinka

HI-TECH PHARMACEUTICALS -...

Základná cena 37,00 € Cena 29,00 € -8,00 €
Extrémne silný a veľmi žiadaný spaľovač tukov Lipodrene xtreme od spločnosti HI-TEC Pharmaceutical.
 • Znížená cena
 • Novinka

Hi - Tech Pharmaceuticals -...

Základná cena 37,90 € Cena 29,90 € -8,00 €
Hi-Tech Pharmaceuticals vyrába tie najkvalitnejšie spalovače na svetovom trhu. Tento je významný s latkou z extraktu  rastliny Coca , je veľmi účinným pri drastických dietách , dodáva človeku neskutočnú energiu.
 • Znížená cena
 • Novinka
Hore