Ronnie Coleman MYO-BLITZ XS 240 g Väčšie

Ronnie Coleman MYO-BLITZ XS 240 g

Nový produkt

Ronnie Coleman Myo-Blitz je nová formula obohatená o 7 nových zložiek. Jedná sa o dokonalý, vysoko koncentrovaný predtréningový suplement na budovanie svalov, ktorého cieľom je razantne zvýšiť intenzitu vášho tréningu.

Viac detailov

Dodanie 1 až 3 dni.

23,90 € s DPH

 • Myo-Blitz XS obsahuje celkom 18 účinných látok, ktoré podporujú budovanie svalstva a jeho regeneráciu. Myo-Blitz XS Vám dodá intenzívnu energiu, sústredenie pri tréningu a silu. Napumpuje Vaše svaly, podporuje výkonnosť.

  Charakteristika účinných látok:

  Akácie Ridigula je rastlina používaná pre svoj efekt pri chudnutí, pretože obsahuje adrenergné aminokyselinovú zložku, ktorá stimuluje receptory k zrýchleniu metabolizmu, zníženie chuti do jedla a zvýšenia lipolýzy. Fenyletylamín hydrochlorid v Acacia Ridigula stimuluje centrálny nervový systém, má priaznivý vplyv na dobrú náladu, pocit pohody a sýtosti. Adhatoda Vasic spôsobuje lepší príjem kyslíka spriechodnením dýchacích ciest.

   

  Beta-alanín je prekurzor karnozínu. Zvyšuje výkon športovca a urýchľuje regeneráciu svalov. Astragin ™ je prírodná látka, ktorá môže výrazne zlepšiť vstrebávanie dôležitých živín, vrátane aminokyselín, vitamínov a glukosamín. Pôsobí tiež na ATP produkciu.

  Kreatín je aminokyselina dodávajúci energiu do všetkých buniek v tele, zvyšuje športový výkon. Verzia kreatínu obsiahnutá v Myo-Blitz XS (kreatín monohydrát a glukonát) zvyšuje vstrebávanie účinnej látky do organizmu. Kakaobuterol je prírodný extrakt získaný z kakaa, obsahuje 4 rôzne zlúčeniny pôsobíme na stimuláciu srdca, termogenézu a rozšírenie ciev.

   

  Betaín nitrát je prirodzene sa vyskytujúca látka v potravinách ako je špenát, morské plody a ďalšie. Zohráva kľúčovú úlohu v methioninovém cykle a zlepšuje svalovú vytrvalosť. L-citrulín malát sa v organizme mení na L-arginín a na oxid dusnatý. L-citrulín pomáha zvýšiť prísun živín pomocou rozšírenia žíl a tepien.

  Kofeín bezvodý povzbudzuje centrálny nervový systém, PharmaShure® XR kofeín má predĺžený účinok vstrebávania, takže pôsobí dlhšie.

   

  Shizandra je používaná v čínskej medicíne už po stáročia, je to silný antioxidant, nadväzuje pocity pokoja a pohody, podporuje sústredenie, pamäť a pozornosť. Synefrín je prirodzene vyskytujúci rastlinný alkaloid získaný z pomarančovej kôry horkého pomaranča, podporuje odbúravanie tuku, stimuluje, rovnako ako shizandra, centrálny nervový systém. Fenylalanín je prekurzorom tyrozínu, ktorá má antidepresívne účinky.

   

  Odporúčané dávkovanie: 1 dávka je 8 g (1 odmerka), zmiešajte so 180 ml vody alebo iného nápoja.

  Na dosiahnutie maximálnych výsledkov je najlepšie užívatna lačný žalúdok, približne 30 minút pred tréningom.

  Nutričné informácie:

  Nutriční hodnoty 8 g (1 dávka - 1 odmerka)

  Energetická hodnota 4 kcal

  Sacharidy 1 g

  Cukry 0 g

  Vitamín B6 2 mg

  Thiamin (vitamín B1 - thiamin HCl) 1,5 mg

  Riboflavín (vitamín B2) 1,7 mg

  Niacín 15 mg

  Vitamín B12 (kyanokobalamín) 6 mcg

  Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) 6 mg

  Strength, Stamina and Pump Enchancers (kreatín - kreatín monohydrát, kreatín glukonát, l-citrulín, CarnoSyn, beta-alanín, betaín nitrát, glucuronalacton HICA (soľ alfa-hydroxy-leucínu vápenatého), Adhatoda Vasica a Astragin (Astragalus membranceus a ženšen pravý) 4200 mg

   

  CNS, Focus and Energy stimulators (L-tyrozín, fenylalanín, taurín, kofeín s predĺženým účinkom - bezvodá forma, Acacia Rigidula, Citrus aurantia, Shizandra extrakt a kakaobuterol)) 1996 mg

   

  Zloženie: prírodné a umelé príchute, Silica, sukralóza, acesulfam K, maltodextrín, FD & C červeň No. 40.

  Informácie: potravina určená pre zvláštnu výživu.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Ronnie Coleman MYO-BLITZ XS 240 g

  Ronnie Coleman MYO-BLITZ XS 240 g

  Ronnie Coleman Myo-Blitz je nová formula obohatená o 7 nových zložiek. Jedná sa o dokonalý, vysoko koncentrovaný predtréningový suplement na budovanie svalov, ktorého cieľom je razantne zvýšiť intenzitu vášho tréningu.