Práškové pumpy

Existuje 7 produktov.

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

Extrifit Agrezz 20,8 g

Cena 1,35 €
Prinášame Vám absolútnu novinku od Extrifit ! Chcete zažiť skutočnú intenzitu tréningu? Takú, kedy cítite nielen maximálne napumpované svaly, ale aj dokonalú koncentráciu na tréning, kedy ste schopní zo seba vydať maximum a všetko ide samo? Skúste náš nový produkt a posúďte sami!
  • Novinka

Nutrend N1 Pre-Workout 510 g

Cena 22,80 €
Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt napumpovanie svalstva a posunutie hranice fyzického výkonu. N N1 je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy. Nový...
  • Novinka

Real Pharm AAKG 300g

Cena 12,90 €
AAKG je doplnok stravy v prášku určený pre profesionálnych i amatérskych športovcov. Potravinový doplnok AAKG je vysoko kvalitný produkt, ktorý doplňuje stravu športovcov o L-arginín ketoglutarát.
  • Novinka

Muscle exposure - Psycho 240g

Cena 22,00 €
Už samotný názov hovorí o tom, že Vás čaká fakt kvalitný tréning. Muscle Junkie Psycho® patrí medzi TOP 3 predtréningovky na súčasnom trhu. Ideálne zloženie a pomer jednotlivých zložiek Vám zaručí vyššiu kvalitu na tréningu než kedykoľvek predtým.
  • Novinka

USP Labs - Jack3d 250 g

Cena 27,80 €
Máte radi tréning s obrovskou energiou, silou, vitalitou a vytrvalosťou ? Neexistuje nič také ako presná kombinácia zložiek braných pred tréningom na vyvolanie nepretržitých euforizujúcich tréningov k dosiahnutiu vašich cieľov. Navyše ak váš tréning nie je dobrý, môžete zabudnúť na výraznejší...
  • Novinka
Hore