Nutrend UNISPORT 1000 ml Väčšie

Nutrend UNISPORT 1000 ml

Nový produkt

UNIsport bol vytvorený na komplexné regenerovanie a prirodzené energizovanie, optimálne nahradenie stratených telesných tekutín, doplnenie minerálov.

Viac detailov

12,50 € s DPH

 • Ide o minerálny nápojový koncentrát, ktorý je navyše obohatený o účinné aminokyseliny glycín, taurín a L-Carnitín. Pripravuje sa z neho stredne energetický hypotonický nápoj určený na náhradu stratených telesných tekutín, na podporu regenerovania a prirodzenú energizáciu organizmu. Unisport je určený na pitný režim pre športovcov a iných ľudí fyzicky vyťažených. Umožňuje prakticky neobmedzenú konzumáciu a to pred, počas fyzickej záťaže a aj v období zotavovania sa.

  Unisport je určený:

   

  Na komplexné regenerovanie a prirodzené energizovanie
  Na optimálne nahradenie stratených telesných tekutín
  Pre dodanie vybraných minerálnych látok, ktoré v organizme chýbajú
  Veľmi výhodný pri strate tekutín počas hnačiek
  Pri extrémnych teplotných podmienkach
  Charakteristika účinných látok produktu:

   

  Unisport je určený predovšetkým športovcom a fyzicky zaťaženým ľuďom. Rozdiel od isotonických nápojov je v tom, že isotonické nápoje sú určené na situácie s mimoriadne fyzickou a teplotnou záťažou a môžu tvoriť iba malú časť tekutín prijatých počas dňa, Unisport je však hypotonický (Hypoosmolálny -185 mmol/l za pomeru 1:50) umožňuje tak prakticky neobmedzené konzumovanie tohto nápoja a to pred, počas tréningu a aj v období zotavovania.

   

  Do úvahy je dôležité vziať aj to, že väčšina nápojov, ktoré poskytujú vysokú energiu, obsahujeaj väčšie množstvo draslíka ako sodíka a to je nevýhodné pre upravovanie elektrolytov v tele. Nápoj Unisport je vyvinutý tak, aby fyziologicky správnym pomerom základných minerálov, sodíka, draslíka, foforu a horčíka zabezpečil rovnováhu. Tie dôvody sú preukázané jednoznačne a overené vrcholovými športovcami. V súčasnosti sú rešpektované aj svetovými vedcami.

   

  Zloženie

  • Príchuť pomaranč: sacharóza, regulátor kyslosti kys. citrónová, voda, aróma pomaranč (E-1450, E-445, E-160a, E-300, E-307), chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, glycín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervačné činidlá sorban draselný a benzoan sodný, L-Carnitin.    
  • Nutričné hodnoty:v 100 ml% DDD

  Nutričné hodnoty koncentrátu

  100 ml

  Dvojitá dávka - 20 ml

  Energetická hodnota

  1317 kJ/309 kcal

  263 kJ/62 kcal

  Proteíny

  1 g

  200 mg

  Sacharidy

  68 g

  13,6 g

  Cukry

  68 g

  13,6 g

  Tuky

  0 g

  0 mg

  Nasýtené mastné kyseliny

  0 g

  0 mg

  Vláknina

  0 g

  0 mg

  Sodík

  560 mg

  112 mg

  Draslík

  86 mg = 4,3% ODD

  17,2 mg

  Fosfor

  68 mg = 9,7% ODD

  13,6 mg

  Magnézium

  60 mg = 16% ODD

  12 mg

  Taurín 

  1000 mg

  200 mg

  Glycín 

  500 mg

  100 mg

  L-Carnitin base 

  50 mg

  10 mg

  Odd ... odporúčaná denná dávka

    

  Odporúčané dávkovanie: 10 ml koncentrátu do 6,5 dcl vody. maximálne 50 ml koncentrátu za deň, pre deti od 3 rokov 20 ml koncentrátu denne.

  Nepoužívajte minerálne vody z dôvodu narušenia osmolality nápoja a minerálnej rovnováhy.

  • Použitie: pre presnú prípravu nápoja použite priloženú odmerku hotový nápoj nikdy neskladujte dlhšie ako 24 hodín po otvorení uchovávajte pri teplote 8-15 °C a spotrebujte do 3 mesiacov pred použitím pretrepte! prípadný zákal nie je na závadu výrobku
  • Upozornenie: nápoj po nariedení podľa doporučenia nikdy "neobohacujte" inými surovinami, predovšetkým minerálmi alebo vitamínmi! Zmeníte tým zásadne charakter účinku, čo môže viesť nielen k znehodnoteniu nápoja, ale aj k zdravotným ťažkostiam.

  Potravina určená pre osobitné výživové účely. Vhodné pre športovcov a osoby s vyššou fyzickou námahou. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Nie je určené pre deti do 3 rokov! Uchovávajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním

Recenzie

  Napísať recenziu

  Nutrend UNISPORT 1000 ml

  Nutrend UNISPORT 1000 ml

  UNIsport bol vytvorený na komplexné regenerovanie a prirodzené energizovanie, optimálne nahradenie stratených telesných tekutín, doplnenie minerálov.

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: