EXTRIFIT HELL NO GEL 1380 g Väčšie

Extrifit Hellgell® 25 x 80g

Nový produkt

Hell NO Gel predstavuje revolučný NO preparát - svetovú novinku pre rast svalov a ich silné prekrvenie (produkciu NO - oxidu dusnatého) a pre silnú stimuláciu k výkonu. Hell NO Gel je špičkový, legálny, dokonale vstrebateľný a bleskovo sa uvoľňujúci prostriedok k napumpovanie svalov pri záťaži a ich zásobenie živinami. Priamym dôsledkom týchto procesov je rýchly rast svalovej hmoty. Hell NO Gel je unikátny výrobok maximálne stimulujúci prekrvenie svalov pri výkone a produkujúce a uvoľňujúce NO (oxid dusnatý). Súčasne silne stimuluje k extrémne tvrdému tréningu. Vývoj tohto produktu testovali kulturisti Extrifit tímu Petr Března - majster ČR a druhý vicemajster Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný majster Rakúska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný majster ČR a dvojnásobný majster sveta.

Viac detailov

33,00 € s DPH

 • Použitie:

  S týmto novým suplementom na báze gélu, ktorý je určený k okamžitej konzumácii, zažijete už po niekoľkých minútach po požití veľmi príjemné mravčenie v oblasti šije, chrbta a zátylku a pocítite veľkú chuť na intenzívny tréning. Akonáhle potom začnete cvičiť, Hell NO Gel bude vaše svaly "nafukovať" už po niekoľkých opakovaniach a okamžite spôsobí silné prúdenie krvi do pracujúcich svalov.

  Žiadna príprava, žiadne mixovanie - všetko je hotové. To, čo vás zaujme a nadchne už pri prvom kontakte s produktom Hell NO Gel (pekelný NO gél), je to, že: je hotový, v jednorazovom vrecúšku, žiadne mixovanie, vôbec nepotrebujete šejker, v sáčku je hotová dávka,

   

  Extrifit tak uvádza vo svetovej premiére prvý NO produkt vo forme hotového gélu, vezmete si so sebou na cesty toľko jednorazových vreciek, koľko potrebujete, sáčok si len dáte do vrecka a odchádzate na tréning, žiadne prášenie po kuchyni, žiadne odsypávanie z dózy, žiadne prehĺtanie tabliet s malým množstvom účinných látok, žiadne váženie či odmeriavanie dávky, len odtrhnete rožtek a "vysajete" obsah vrecka - toť všetko a hotovo, špičková a najvyššia možná vstrebateľnosť, ktorú zaisťuje unikátna forma gélu, dávka až na 2 mesiace (až 30 tréningov).

   

  Základná charakteristika výrobku Hell NO Gel:

  Hell NO Gel je prípravok určený pre stimuláciu silového výkonu, intenzity tréningu a maximálneho napumpovanie svalov. Pri použití výrobku Hell NO Gel budete mať na tréning viac energie a aj po tréningu bude sval lepšie zásobený živinami, čo podporí proces regenerácie a nárast svalovej hmoty. Hell NO Gel je stimulantom produkcie NO, teda oxidu dusnatého. Stimulácia produkcie NO je dosiahnuté unikátnou kombináciou účinných látok, predovšetkým arginínu alfaketoglutarátu, citrulínu a beta alanínu (neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive). Ďalej Hell NO Gel obsahuje tri formy kreatínu, trikreatín malát, kreatín etyl ester, kreatín monohydrát (pomáha vytvárať vyššie zásoby ATP vo svale, čím zaisťuje viac energie pre vyšší výkon a podporuje nárast svalovej hmoty), ďalej vetvené aminokyseliny leucín, izoleucín a valín, ktoré chráni svalovú hmotu pri náročnom tréningu, a aminokyselinu glutamín alfaketoglutarát AKG (neesenciálna aminokyselina, ktorá je bohato zastúpená vo svalovom tkanive; pri intenzívnom tréningu dochádza k vyššej spotrebe glutamínu vo svale, preto je pri náročnom výkone a snahe o nárast svalovej hmoty nutná jeho suplementácia). Taurín, tyrozín, kofeín a extrakt zo zeleného čaju sú látky so stimulačným účinkom, ktoré podporia intenzitu vášho tréningu. Prípravok má formu gélu, ktorý sa výborne vstrebáva, a navyše je prakticky dávkovaný v jednorazových vrecúškach.

   

  Obsahuje iba legálne komponenty v súlade s legislatívou Európskej únie, všetko je v poriadku a schválené:

  Keď surfujete internetom, tak vy, ktorí sa v doplnkovej výžive naozaj vyznáte, zistíte, že sú na slovenskom internete výrobky, ktoré obsahujú zakázané látky neschválené pre predaj v EÚ, napr. produkty BSN - látka creatinol-o-phosphate, alebo dokonca aj látky obsiahnuté na dopingovom zozname, napr. dimethylamylamin v produkte Jack3D (táto látka vám spôsobia pozitívny dopingový nález a hrozí vám kolaps, omdletie alebo silná nevoľnosť pri jej požití vo väčšej miere). Drvivá väčšina zahraničných NO produktov nie je registrovaná pre predaj v SR. Naša receptúra spĺňa všetky predpisy, ktoré požaduje Ministerstvo zdravotníctva pre oznámenia o uvedení do predaja (Hell NO Gel je uvedený v registri MZ - ROHY). Súčasne bol Hell NO Gel podrobený mikrobiologickému rozboru Štátnym zdravotným ústavom a taktiež bol vykonaný rozbor obsahu živín. Zistené bielkoviny, sacharidy a tuky súhlasí úplne presne s etiketou výrobku. Výsledky rozborov sú k nahliadnutiu hneď pod fotografiami výrobku.

   

  Oxid dusnatý - to je o čo tu beží:

  Oxid dusnatý pôsobí svojím účinkom na hladké svalstvo ciev vazodilatátory (rozšírenie ciev), ďalej pôsobí na erekciu a tiež na uvoľnenie svalstva v tráviacej sústave, čo hrá úlohu v schopnosti čriev posúvať potravu ďalej. Okrem toho dochádza k tvorbe oxidu dusnatého aj v samotnej centrálnej nervovej sústave, kde má úlohu v učení a vzniku pamäte - tu má NO funkciu neurotransmiteru. Priemyselne (v ľudskom tele je to zložitejšie) sa vyrába oxidáciou amoniaku: 4 NH3 + 5 O2 → 4 NO + 6 H2O. Princípom je to podobné. Vždy je potrebné prítomnosti dusíka, resp. látky obsahujúce biogénný dusík. Čím viac dusíka, tým viac NO. Každú bielkovinu, teda každú základnú aminokyselinu tvorí vždy molekula karboxylovej (- COOH) a amínové (- NH2) funkčnej skupiny.

  Prečo má Hell NO Gel toto zloženie:

  Poobzerajte sa po NO výrobkoch na trhu a zistíte, že "svalová pumpa" alebo "NO" si hovoria aj také výrobky, ktoré obsahujú len 1 alebo 2 aminokyseliny (najčastejšie len A-AKG, prípadne plus kreatínová forma), čo je dosť nedostačujúce (a nefunkčné). Príklad z motorizmu: automobil na jednom kolese jazdí dosť nestabilne, o trošku lepšie by to bolo na kolesách dvoch, ale aj to nič moc. My sme sa rozhodli vytvoriť maximálne nadupané Lamborghini, riadne a stabilne opreté na širokých pneumatikách Pirelli F1 as nadupaným motorom QUADRO Action. Hell NO Gél má logiku a premyslené zloženie, kde nič nie je náhodné a má svoje vedecké opodstatnenie.

  Produkciu NO sme rozložili na 4 fúzie, ktoré sa vzájomne ovplyvňujú a jedna popoháňa druhú. Rozjazd je bleskový, zrýchlenie okamžité. Katalyzátor citrulín urýchľuje vzájomnú reakciu. Nad tým všetkým dohliada BCAA chrániaci svalovú hmotu pred devastáciou a "zavarením". Vyššie uvedená rovnica je totiž tiež endotermické reakcií (vzniká vnútorné teplo). 1 kolo = kreatínový matrix, 2.kolo = argininová fúzujúce zložka, 3.kolo = kreatín fosfátová báza, 4.kolo = vetvené aminokyseliny a glutamín AKG,

  • katalyzátor: citrulín,
  • motor: energetický a mentálne neurostransmitérní komplex.

  Charakteristika účinných látok a logika ich dávok a prepojenia:

  Argininová fúzujúce zložka - v každom sáčku 3500 mg:

  Arginín alfaketoglutarát je aminokyselina L-arginínu naviazaná na ketoglutarát. Rozsiahle výskumy tejto látky (ocenené Nobelovou cenou) preukázali unikátne podporné schopnosti arginínu produkovať oxid dusnatý. Ten signalizuje svalovým bunkám, ktoré stimulujú proteínovú syntézu, svalovú optimalizáciu a ukladanie glukózy vo svale. Sila arginínu AKG sa v produkte Hell NO Gel umocňuje navyše čistú arginínovou bázou. Preto sme pridali ďalších 500 mg čistého arginínu do každej dávky - celkom 3500 mg v jednej dávke. V 2 vrecúškach, čo je odporúčaná dávka pre skúsených cvičencov nad 80 kg, prijmete celkom 7000 mg arginínu. A to nemá konkurenciu! Táto súčinnosť má za následok: plnú rekonvalescenciu tela po celú dobu pôsobenia, zvýšenie sily a objemu svalov, posilnenie svalových vlákien, maximalizáciu krvného toku a prúdenia krvi.

  Kraeatinový matrix - v každom sáčku 5000 mg:

  Tri kreatín malát je známy a osvedčený kreatín naviazaný na kyselinu jablčnú. Táto forma je ešte dokonalejšie vstrebateľná a využiteľná v Krebsovom cykle formujúce ATP, ako je tomu u bežného kreatínu. Kreatín monohydrát a jeho etyl esterová forma u nás sa zlúčia s fosfátovú (produkcia kreatín fosfátu). Zvyšuje svalový výkon, silu a vytrvalosť a skracuje pretekársky čas (rýchlejší šprint, vybusnejsiu sila atď.)

   

  Vzájomná fúzia arginínovej a keratínovej zložky je urýchlená katalyzátorom.

  Katalyzátor je L- citrulín - v každom sáčku 1200 mg:

  L-citrulín je neesenciálna aminokyselina potrebná k syntéze proteínov a vylučovaniu močoviny zo svalov. Zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém.

   

  Vetvené aminokyseliny + glutamín AKG - v každom sáčku 2000 mg:

  BCAA, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) pre rýchle zabudovanie do svalovej hmoty. chránia bielkoviny svalu pred jej rozpadom pri fyzickom výkone, urýchľujú dobu regenerácie po fyzickom výkone, znižujú riziko poškodenia svalovej hmoty, zvyšujú absolútnu svalovú silu, napomáhajú pri spaľovaní tukov a redukcii nadváhy, podieľajú sa na celkovej anabolizácii organizmu.

   

  Glutamin AKG - alfaketoglutarát najviac zastúpená aminokyselina v svalovom tkanive (až zo 70 %), jej suplementácia je pri těžkémj tréningu absolútne nevyhnutná; v Extrifit Hell NO Gelu je obsiahnutá najmodernejšia a vstřebatelnějšía forma L-glutamín AKG - alfaketoglutarát.

  Energetické látky a neurotransmitery - v každom sáčku 2250 mg:

  Na tejto zložke sme si dali obzvlášť záležať. Nie je nič jednoduchšie, ako pridať účinné syntetické látky bežného energetického nápoja, ktorý vás na určitú dobu nakopne rozbúšením srdca, ale má aj iné vedľajšie účinky, či spôsobuje nervozitu. Naša energetická zložka vychádza oveľa viac z prírody, z ktorej možno čerpať rovnako účinné energetické látky telu viac vlastné a zároveň k nemu šetrnejšie.

   

  Charakteristika účinných energetických a stimulačných látok:

  • Extrakt zo zeleného čaju: v súčasnej dobe najmodernejšie látka, ktorá je doslova nabitá blahodarnými látkami (bioflavonoidy, polyfenoly). V našom prípade exkluzívne pre Extrifit Hell NO Gel je extrakt zo zeleného čaju na zákazku štandardizovaný na maximálnu extrakciu prírodného kofeínu 40 % = látku psychicky a fyzicky povzbudzujúce organizmus a pomáhajúce s termogenézou a metabolizmom tukov. Funguje bez toho, aby zvyšoval srdcový tep.
  • Beta alanín: je ďalšia veľmi moderná a zaujímavá 100% prírodná látka zvyšujúca výkonnosť, silu, vytrvalosť a pôsobí priaznivo proti vylučovaniu kyseliny do svalov. V priebehu intenzívnej fyzickej záťaže vzniká totiž vo svaloch laktát a dochádza k ich "zakysleniu"(svaly stuhnú, oťažejú a pália). Výkonnosť prudko klesá a sily sa ťažko obnovujú. Tomu zabráni práve beta alanín.
  • Cholín: (v minulosti označovaný ako vitamín B11) je v organizme stavebnou látkou pre acetylcholín, ktorý je hlavným prenášačom nervových vzruchov do mozgu a do nervosvalovej platničky. Tá zabezpečuje koordináciu pohybov pod dohľadom riadiaceho mozgového centra.
  • L-tyrozín: je aminokyselina so silným antikatabolickým účinkom, zároveň je silným energizérom, sekundárnym spaľovačom tuku a zlepšuje efektivitu tréningu. Účinok obsiahnuté dávky 250 mg tyrozínu v jednom vrecúšku gélu je porovnateľný s účinkom 7 mg efedrínu, avšak bez vedľajších účinkov - zvýšenie nervozity. Tyrozín nie je dopingová látka, je neesenciálnou aminokyselinou nevyhnutnou v syntéze bielkovín.

  Žiadne cukry, žiadny tuk = aj pre súťažiacich v predsúťažnej diéte:

  Veľmi nám záležalo na tom, aby náš dokonalý NO pumpovací a stimulačný produkt bol vhodný pre kulturistov v pred súťažnej diéte a pre cvičencov, ktorí 100% strážia obsah cukrov a tukov vo svojej diéte. Vieme, že keby sme pridali do nášho NO Gelu nejaké sacharidy, vylepšila by sa jeho chuť. Ale za akú cenu! Kulturisti v posledných týždňoch pred súťažou sú doslova "na smrť" vyčerpaní a potrebujú kopanec v podobe Hell NO Gelu. Keby sme pridali napr. 10 g sladkej dextrózy či ovocné fruktózy, tak v dvojfázovom tréningu, kedy by pred každým tréningom kulturista vzal 1 - 2 dávky, by bol denný príjem z Hell NO Gel 40 g cukrov. Sú bežné v diéte aj takzvané cukrové "nuly" alebo takzvané "päťdesiatky". Potom by takýto borec nemohol už v tomto diétnom dni skonzumovať žiadnu ryžu alebo iné "normálne" sacharidové jedlo. Preto má Hell NO Gel nula cukrov a nula tukov a to ho radí do kategórie vysoko profesionálnych výrobkov športovej výživy

  Žiadne nezmysly v popise;  na výrobe sa podieľali biochemici, športoví lekári a kulturisti Extrifit tímu:

  Nepíšeme tu žiadne nezmysly, ktoré ste zvyknutí čítať v popisoch prevažne zahraničných NO produktov, typu: "popraskajú vám žily", "roztrháte si kožu na vašich svaloch", "zažijete explozívne výbuchy energie" a pod. Nie je to potrebné. Produkt Hell NO Gel jednoducho špičkovo funguje, skvele vás nabudí do tréningu a vytvorí presvedčivý stimul pre rast svalov. Jeho zloženie tvoril tím odborníkov biochémie, potravinárskej chémie, dietológie a športového lekárstva. Spätnú väzbu potom vytvárali kulturisti Extrifit tímu a podieľali sa na úpravách, zmenách a finálnym vyladenie konečnej receptúry Hell NO Gelu.

  Hell NO Gel - neskrýva sa za nepriehľadnými formulami:

  U väčšiny NO produktov nenájdete ani názvy látok obsiahnutých vo výrobku, ani ich presné množstvo v 1 dávke alebo v 100 gramoch. Obvykle čítate len tajomné formule ako: "patentovaná zložka", "pumpovací matrix" a podobná heslá zakrývajúce skutočné zloženie. Hell NO Gél neobsahuje ani obrovské množstvo úplne zbytočných ingrediencií, ktoré nemajú v NO produktu žiadne logické opodstatnenie a ktorých obsah je v takýchto produktoch tak maličký, že nemá na funkčnosť výrobku ani ten najmenší vplyv. Nenechajte sa zlákať dlhým výpočtom zložiek. Väčšina je ich k ničomu. Hell NO Gel je úplne transparentný a vy presne viete, koľko ktoré látky konzumujete.

   

  Odporúčané dávkovanie: odporúčame začať 1 sáčkom (cca 32,88 g) Hell NO Gel 15 - 20 minút pred tréningom, tak získate informáciu o tom, akú toleranciu k produktu máte, ak bude užívania bezproblémové, môžete prejsť na dávku 2 sáčky Hell NO gélu 15 - 20 minút pred tréningom, alebo 1 vrecúško pred tréningom a druhý za 30 minút po začatí cvičenia, sáčok netrhajte celý, stačí odtrhnúť len rožtek pre lepšiu vytlačenie gélu z vrecúška.

  Tabulka nutričních hodnot:  100 g                           32,88 g

  Energetická hodnota 532,6 kJ / 126,8 kcal 174,7 kJ / 41,6 kcal

  Bielkoviny 31,7 g 10,4 g

  Sacharidy < 0,1 g < 0,1 g

  Tuky < 0,1 g < 0,1 g

  Prehľad aktívnych látok:                                                    32,88 g

  Kreatinový matrix 5000 mg

  Trikreatin malát 2000 mg

  Kreatin ethyl ester 2000 mg

  Kreatín monohydrát mikronizovaný 1000 mg

  Argininová fúzia 3500 mg

  Arginín AKG - alfaketogluatrát 3000 mg

  L-arginín báza 500 mg

  Fosfátová báza 250 mg

  Trikalcium fosfát 250 mg

  Katalyzátor 1200 mg

  L-citrulín DL-malát 1200 mg

  Anabolický komplex aminokyselín 2000 mg

  L-leucín 500 mg

  L-izoleucín 250 mg

  L-valín 250 mg

  L-glutamín AKG - alfaketoglutarát 1000 mg

  Energetický a stimulačný komplex 2250 mg

  Taurín 750 mg

  L-tyrozín 250 mg

  Cholin bitartrát 500 mg

  Beta alanín 500 mg

  Kofeín bezvodý 150 mg

  Extrakt zo zeleného čaju 100 mg

  Zloženie:

  L-arginín AKG - alfaketoglutarát, trikreatín malát, kreatín etyl ester, L-citrulín DL malát, kreatín monohydrát mikronizovaný, L-glutamín AKG - alfaketoglutarát, taurín, L-arginín báza, L-leucín, cholín bitartrát, beta alanín, trikalcium fosfát mikronizovaný, L-izoleucín, L-valín, L-tyrozín, extrakt zo zeleného čaju (40 % prírodného kofeínu), kofeín bezvodý, prídavné látky: voda, guarová guma (zahusťovadlo, stabilizátor), aróma, kyselina citrónová (konzervačná látka), sladidlá: sukralóza, acesulfam K, beta karotén (farbivo), benzoan sodný, sorban draselný (konzervačné látky).

Recenzie

  Napísať recenziu

  Extrifit Hellgell® 25 x 80g

  Extrifit Hellgell® 25 x 80g

  Hell NO Gel predstavuje revolučný NO preparát - svetovú novinku pre rast svalov a ich silné prekrvenie (produkciu NO - oxidu dusnatého) a pre silnú stimuláciu k výkonu. Hell NO Gel je špičkový, legálny, dokonale vstrebateľný a bleskovo sa uvoľňujúci prostriedok k napumpovanie svalov pri záťaži a ich zásobenie živinami. Priamym dôsledkom týchto procesov je rýchly rast svalovej hmoty. Hell NO Gel je unikátny výrobok maximálne stimulujúci prekrvenie svalov pri výkone a produkujúce a uvoľňujúce NO (oxid dusnatý). Súčasne silne stimuluje k extrémne tvrdému tréningu. Vývoj tohto produktu testovali kulturisti Extrifit tímu Petr Března - majster ČR a druhý vicemajster Arnold Classic, Slavoj Bednář - dvojnásobný majster Rakúska a Vojtěch Koritenský - trojnásobný majster ČR a dvojnásobný majster sveta.

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: