Extrifit Carni Liquid 120000 1000 ml Väčšie

Extrifit Carni Liquid 120000 1000 ml

Nový produkt

Obsahuje veľmi silnú dávku l-karnitínu base (120 gramov vo fľaši, 1200 mg v 10 ml).

Viac detailov

Dodanie 1 až 3 dni.

12,54 € s DPH

 • Karnitín pôsobí ako účinný energizér, a to preto, že zlepšuje využitie tukov ako zdroja energie (pôsobí ako "prenášač" mastných kyselín cez mitochondriálnu membránu). Tradujú sa jeho účinky na chudnutie.

  Ak držíte diétu a máte dostatok pohybovej aktivity, potom vám môže byť pri redukcii tuku účinným pomocníkom. Rad športovcov však o redukcii tuku neusiluje a napriek tomu karnitín užívajú práve pre jeho energetizační účinky.


  Dávkovanie

  Užívajte 10 - 30 ml denne, 30 min pred tréningom, najlepšie aj ráno nalačno.

  Tabuľka nutričných hodnôt

  Nutričné hodnoty: 
  L-karnitín base 120 000 mg1 000 ml
  Počet dávok v balení:100

  Zloženie

  Príchuť citrón - pomaranč: čistená voda, L-karnitín base, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), sukralóza (sladidlo)

  Príchuť mandarínka: čistená voda, L-karnitín base, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), sukralóza (sladidlo)

  Príchuť marhuľa: čistená voda, L-karnitín base, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), sukralóza (sladidlo)

  Príchuť višňa: čistená voda, L-karnitín base, aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), sukralóza (sladidlo)


  Upozornenie

  Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie

  Napísať recenziu

  Extrifit Carni Liquid 120000 1000 ml

  Extrifit Carni Liquid 120000 1000 ml

  Obsahuje veľmi silnú dávku l-karnitínu base (120 gramov vo fľaši, 1200 mg v 10 ml).

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: