images
Doprava
zadarmo
Pri objednávke nad 100€
images
Vyzdvihnutie
na predajni
V prípade že si tovar vyzdvihnete na predajni, budete to mať zadarmo.
images
Špeciálne akcie
Každý deň u nás najdete špeciálne akcie.
DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g Väčšie

DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g

Nový produkt

Regenerácia svalstva

Vysokoanabolická zmes

0% cukru

Viac detailov

21,90 € s DPH

  • VÝHODY

   Vysokoúčinná anabolická a antikatabolická zmes

   Posilňuje imunitný systém

   Dodáva príval energie a urýchľuje regeneráciu

   Navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu

   Neobsahuje žiadny cukor

    

   BCAA Bomb Complex predstavuje ultrakoncentrovaný BCAA doplnok výživy s vysokým obsahom aminokyselín leucín, izoleucín a valín v extrémne silnom pomere 8:1:1. Vysoký obsah aminokyselín zabezpečuje kvalitnú ochranu svalov, regeneráciu a rast čistej svalovej hmoty. Každá porcia obsahuje až 5000 mg čistých BCAA aminokyselín a 1000 mg L-Glutamínu pre ochranu svalovej hmoty. Pravidelné užívanie BCAA Bomb Complex napomáha zväčšovaniu svalových buniek a zabraňuje katabolizmu. Prášková aminokyselinová zmes má vynikajúcu príchuť a perfektnú rozpustnosť. Svojou kvalitou tento produkt naplní aj očakávania náročných borcov.

    

   INFORMÁCIE O PRODUKTE

   BCAA Bomb Complex predstavuje ultrakoncentrovaný BCAA doplnok výživy s vysokým obsahom aminokyselín leucín, izoleucín a valín v extrémne silnom pomere 8:1:1. Vysoký obsah aminokyselín zabezpečuje kvalitnú ochranu svalov, rýchlu regeneráciu po tvrdých tréningoch a rast čistej svalovej hmoty. Navyše na ochranu svalovej hmoty po ťažkých tréningoch je pridaný L-glutamín so zvýšeným obsahom pre kvalitnú regeneráciu. Pravidelné užívanie tejto vysokoúčinnej aminokyselinovej zmesi zabezpečuje rýchle a trvácne prírastky čistej svalovej hmoty.

    

   Zloženie: L-leucín, L-glutamín, L-valín, citrulín malát, sacharóza, aróma podľa príchute, sójový lecitín. Konzervant: kyselina citrónová. Sladidlá: xylitol, sucralosa, acesulfam K. Odporúčané dávkovanie: Užívajte 10 gramov 1-krát denne 30 minút pred tréningom a rozmiešajte vždy s dostatočným množstvom vody alebo obľúbeného nápoja. Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné ženy a kojace matky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C starostlivo uzavreté. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním. Alergény: Obsahuje sóju.

    

   Výhody:

    vysoko účinná anabolická a antikatabolická zmes

   dodáva príval energie a urýchľuje regeneráciu

   vysoká dávka leucínu pre maximálnu ochranu vašich svalov

   posilňuje imunitný systém

   navodzuje pozitívnu dusíkovú bilanciu

   obsahuje čisté vysokokvalitné BCAA a L-Glutamine

   neobsahuje žiadny cukor

    L-leucín

    Je jedna z esenciálnych rozvetvených aminokyselín, ktorá podporuje regeneráciu a chráni svalové tkanivo. Leucín slúži ako výborný zdroj energie pri vysokointenzívnych tréningoch.

    

   Izoleucín

    Stabilizuje a reguluje hladinu cukru v krvi. Potrebný pre tvorbu hemoglobínu. Zvyšuje energiu, vytrvalosť a pomáha pri hojení a uzdravovaní svalových tkanív.

    

   Valín

    Zodpovedá za produkciu energie počas telesnej aktivity, podieľa sa na regulácii imunitného systému. Zabezpečuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. Napomáha dosiahnuť lepší spánok po tréningoch.

    

   Glutamín

    Glutamín je dôležitým prostriedkom pre nárast, ochranu a regeneráciu svalstva. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Užívanie glutamínu je zvlášť užitočné počas redukčnej diéty pri obmedzení sacharidov.

    

   Citrulín malát

    Citrulín malát je jedinečná kombinácia aminokyseliny citrulínu a organického malátu. Citrulín pomáha pri odstraňovaní toxínov, ako je kyselina mliečna a amoniak, ktoré sú vedľajšími produktami intenzívnej fyzickej námahy, metabolizmu bielkovín a katabolických svalov.

    

    ZLOŽENIE                    100 g         10 g dávka

   PepForm (leucinové peptidy)     40 g       4 g

   L-Leucín              5 g         0,5 g

   L-Izoleucín         5 g         0,5 g

   V-Valín40 g       4 g

   L-Glutamin         5 g         0,5 g

   Citrulline Malate             5 g         0,5 g

    

   1 DÁVKA - 10 g

Recenzie

  Napísať recenziu

  DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g

  DG Nutrition - BCAA BOMB COMPLEX 500g

  Regenerácia svalstva

  Vysokoanabolická zmes

  0% cukru