images
Doprava
zadarmo
Pri objednávke nad 100€
images
Vyzdvihnutie
na predajni
V prípade že si tovar vyzdvihnete na predajni, budete to mať zadarmo.
images
Špeciálne akcie
Každý deň u nás najdete špeciálne akcie.
AONE - BOLT 500 ml Väčšie

AONE - BOLT 500 ml

Nový produkt

Aone Bolt je hotový nápoj na obnovu fyzických a mentálnych síl. Nápoj obsahuje vitamíny a minerály potrebné pre zdravie ľudského organizmu.

Elektrolyty a vitamíny lepšia regenerácia organizmu extrakt zo stévie čistá voda z Álp bez pridania farbív

Viac detailov

1,49 € s DPH

 • Čo sú elktrolyty?

  Elektrolyty sú chemikálie, ktoré tvoria ióny v telových tekutinách. Pomáhajú zabezpečiť, aby konkrétne telesné funkcie prebehli na optimálnych úrovniach. Príliš málo elektrolytov spôsobuje kŕče. Ako športovci vedia, kŕče môžu spôsobiť veľký rozdiel výkonnosti v dňoch pretekov. Tak ako zabraňujeme kŕčom a udržiavame naše telo v najvyššej úrovni? Dodávame ho s potrebným množstvom elektrolytov.

  Tieto ióny nesú elektrickú energiu potrebnú pre mnoho funkcií, vrátane svalových kontrakcií a prenosu nervových impulzov. Veľa telesných funkcií závisí od elektrolytov. Optimálny výkon vyžaduje konzistentné a adekvátne zásobovanie týchto dôležitých živín.

  Správne fungovanie tráviaceho, nervového, srdcového aj svalového systému závisí od adekvátnej hladiny elektrolytov.

  Svalové kŕče, aj keď existuje veľa teórií o tom, prečo sa to deje, zvyčajne zahŕňajú nesprávnu hydratáciu a / alebo nesprávne doplnenie elektrolytov. Nikto nechce mať kŕče, ale pamätajte, že kŕče sú "kontrolky" organizmu, ktoré dávajú najavo nedostatok elektrolytov pre správne fungovanie.

  Práve preto by ste nemali čakať na prejav kŕčov, ktoré vám pripomínajú, že vám chýbajú elektrolyty. Rovnako, ako by ste nemali čakať do vyčerpania svalov, alebo na dehydratáciu.

  Vápnik

  Vápnik je najpočetnejší minerál v ľudskom tele (približne 8 kg u priemernej osoby). Normálny rytmus srdca, zdravý nervový prenos a silné svalové kontrakcie vyžadujú konštantnú hladinu vápnika v krvi. Počas cvičenia produkujú enzýmy závislé na vápniku energiu z konverzie mastných kyselín a aminokyselín, poskytujúc 60-65% vašich energetických potrieb, keď cvičenie presahuje dve hodiny. Keďže mastné kyseliny sú také dôležité palivo počas vytrvalostného tréningu, je nevyhnutné mať dostatočné množstvo vápnika na ich efektívnu konverziu na energiu. Keď je vápnik v krvi na nízkej úrovni, telo ho extrahuje z kostí, ale tento proces nedokáže udržať krok s cvičením. Nedostatok vápnika v sére počas vytrvalostných záťaží môže spôsobiť vysoký krvný tlak, svalové kŕče a slabosť.

  Horčík

  Horčík by mal sprevádzať vápnik v pomere 1: 2. Keď vápnik prúdi do pracovných svalových buniek, svaly sa uzavrú. Keď sa vápnik a horčík nahradia, sval sa uvoľňuje. Mnoho enzymatických reakcií potrebných na premenu paliva na svalovú energiu sa vyskytuje v prítomnosti horčíka. Nedostatok horčíka prispieva k svalovým kŕčom, trasom, poruchám spánku a v niektorých prípadoch aj poruchám.

  Draslík

  Draslík je hlavný katión (pozitívne nabitý ión) vo všetkých svalových bunkách. Je potrebné udržiavať optimálnu koncentráciu a rovnováhu draslíka. Príznaky nedostatku draslíka sú nevoľnosť, vracanie, svalová slabosť, svalové kŕče a rýchla srdcová frekvencia. Aj keď 100-200 mg sa stráca samotným potením (bez započítania vnútorného svalu a buniek), ak sa pokúsime tieto množstvá nahradiť naraz, optimálna bilancia draslíka sa zmení. Okrem toho príliš veľa draslíka je ťažké na žalúdok a môže spôsobiť vážne bolesti žalúdka.

  Sodík

  Sodík je hlavný katión (kladne nabitý ión) v mimobunkovom priestore. Počas vytrvalostnej záťaže sú potrebné cca tri až štyri hodiny na vyčerpanie tohto minerálu, čo môže mať za následok príznaky abnormálneho srdcového tepu, záchvaty svalov a hypoventiláciu. Ak je však sodík nahradený takým istým množstvom, ako je vyčerpanie, má prednosť pred hormonálnymi regulačnými mechanizmami, ktoré umožňujú telu uchovávať elektrolyty. Spotreba príliš veľkého množstva sodíka spôsobí množstvo problémov, z ktorých najmenším je zadržiavanie tekutín. Preto dôrazne odporúčame umiernené, kooperatívne doplnenie sodíka.

  BOLT drink obsahuje vyvážené množstvá všetkých dôležitých elektrolytických minerálov.

  Výživové hodnoty Bolt drinku:

  Nutrition Information / Nährwert /Výživové údaje/ Výživové ůdaje:

   100 ml

  Serving/Portion/

  Porcia/Porce

  500 ml

  NRV*

  500 ml

  Energy/Energie/Energia/Energie :

  51 kJ/ 12 kcal

  256 kJ / 60 kcal

  Fat/Fette/Tuky

  0 g

  0 g

  Carbohydrates/Kohlenhydrate/Sacharidy

  2,7 g

  14 g

       Sugars/davon Zucker/z toho cukry

  0,4 g

  1,9 g

  Protein/Proteine/Bielkoviny/Bílkoviny

  0 g

  0 g

  Salt/Salz/Soľ

  0,10 g

  0,52 mg

  Vitamins/Vitamine/

  Vitamíny/Vitaminy :

  Vitamin/ Vitamín A

  72 μg 

  360 μg

  45 %

   Vitamin/ Vitamín E

  0,72 mg

  3,6 mg

  30 %

  Vitamin/ Vitamín C

  24 mg

  120 mg

  150 %

  Thiamin/ Tiamín

  0,07 mg

  0,33 mg

  30 %

  Riboflavin/ Riboflavín

  0,08 mg

  0,42 mg

  30 %

  Niacin/ Niacín

  0,96 mg

  4,8 mg

  30 %

  Vitamin/ Vitamín B6

  0,08 mg

  0.42 mg

  30 %

  Folic acid/Folsäure/Kyselina listová

  12 μg

  60 μg

  30 %

  Vitamin B12/ Vitamín B12

  0,15 μg

  0.75 μg

  30 %

  Biotín

  3 μg

  15 μg

  30 %

  Pantothenic acid/Pantothensäure/Kys. pantoténová

  0,36 mg

  1.8 mg

  30 %

  Minerals/Mineralstoffe/

  Minerálne látky/ Minerální látky

  Sodium/Natrium/Sodík        Na

  40 mg

  200 mg

  Potassium/Kalium/Draslík   K

  14,80mg

  74 mg

  Magnesium/Horčík/Hořčík  Mg

  5,46 mg

  19 mg

  Iron/Eisen/Železo                Fe

  0,45 mg

  2,23 mg

  16 %

  Zinc/Zink/Zinok/Zinek         Zn

  0,32 mg

  1,6 mg

  16 %

  NRV = Referenčná výživová hodnota

  Zloženie:

  voda* s CO2, hydrolyzovaný kukuričný škrob, kyselina jablčná, glukóza, aróma, chlorid sodný,  horečnaté soli kys. citrónovej, chlorid draselný, citran draselný, vitamínová zmes (kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, betakarotén,  D-pantotenát vápenatý, tiamín mononitrát, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, biotín, kyanokobalamín), konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá: glykozidy steviolu a acesulfám K, glukonát zinočnatý, glukonát železnatý

  *plnené v Rakúsku

Recenzie

  Napísať recenziu

  AONE - BOLT 500 ml

  AONE - BOLT 500 ml

  Aone Bolt je hotový nápoj na obnovu fyzických a mentálnych síl. Nápoj obsahuje vitamíny a minerály potrebné pre zdravie ľudského organizmu.

  Elektrolyty a vitamíny lepšia regenerácia organizmu extrakt zo stévie čistá voda z Álp bez pridania farbív